Archive for Únor, 2010

Polygraf.cz

Středa, Únor 24th, 2010

V přípravě máme webovou prezentaci firmy polygraf v jejíž nabídce je právě laminace pro ofsetové a digitální tiskárny. Nyní je již hotové logo k prezentaci firmy.

polygraf

K představě jak bude logo vypadat v praxi jsme vytvořili náhled na vlajkách. vlajky

Program pro roosters bar Hradec Králové

Středa, Únor 24th, 2010

Úkol byl jasný, vytvořit dle požadavků program, který bude vhodný jak k tisku, tak pro prezentaci na Facebooku a dalších webech.Letáček má dvě strany a je konceptován jako přehled jednotlivých akcí s informacemi o vstupu, DJ, akci a pod.

Rooster's bar Hradec Králové najdete v areálu Nového Pivovaru. Parkovat můžete v parkovacím domě hned pod pivovarem. Každý měsíc zde naleznete mnoho akcí, jako například každé úterý Rooster's students action, kdy máte vstup zdarma, akce s Red Bullem, soutěže.

zadni strana roosters program roosters

Interaktivní flash mapa

Středa, Únor 24th, 2010

Tak naším dalším úkolem pro webovou prezentaci „kodis.cz“: bylo vytvoření interaktivní mapy ve flashi. Návštěvník, který hledá konkrétní spojení MHD v ostravě nebo ostatní spoje v Bruntálu může využít tuto pomocnou mapu k rychlému přesunu na přesné vyhledávání.

Pokud právě hledáte mapu nebo potřebujete nějakou podobnou vytvořit, není problém nás kontaktovat, rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku dle zadání.