Archive for Červen, 2010

Hotsnack – snacky (krekry) ke smažení v oleji

Úterý, Červen 15th, 2010

Hotsnack jako E-shop měl být trefný pro svoji klientelu jak barevností, tak přehledností a hlavně originalitou na trhu s podobným zbožím. Dokázali jsme během 2 měsíců dokončit zcela funkční internetový obchod, který již úspěšně láká své zákazníky.V mo­mentální chvíli pracujeme na tiskovinách, optimalizaci a celkové propagaci webu.

Pro tento web jsme nafotili i mnoho fotografií na míru, aby vše ladilo dle potřeby profesionální image.Pár ukázek naleznete níže.

Ostatní grafické prvky stímto e-shopem budeme postupem času přidávat k náhledu.Více však uvidíte a najdete přímo na webu www.hotsnack.cz

Hotsnack

Fotografie

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Ořezaný hotsnack

hotmix

Z předchozí galerie můžete vidět, že klasická fotografie je potřeba upravit. U fotografií můžeme vyretušovat nedostatky, koordinovat jas, kontrast či barvy. Není problém většinu fotografií například vyřezat a umístit na potřebný podklad či pozadí.

obrázek

Tvorba etikety

Pro produkty jsme navrhli a následně v tiskárně www.tisknemeprovas.cz realizovali etikety.Etikety jsou označeny množstvím, názvem a následně složením snacků.

hotsnack_etiketa

[tabulka projektu]