Archive for Září, 2011

ŠPANIEL GROUP, a.s.

Pondělí, Září 12th, 2011

Společnost ŠPANIEL GROUP, a.s. je výrobcem unikátního izolačního materiálu AERO-THERM ve formě pasty. My jsme pro ŠPANIEL GROUP navrhli corporate identity (o které napíši více v samostatné referenci) a grafiku webových stránek včetně tiskových propagačních materiálů. Webovou stránku jsem také vytvořili a dále ji zdokonalujeme.

ŠPANIEL GROUP, a.s. je poměrně mladá společnost, která vyrábí a distribuuje výrobky řady ŠPANEIL SYSTÉM, především termoaktivní izolační stěrku AERO-THERM.

Moderní tepelná izolace

AERO-THERM je materiál ve formě pasty s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Jeho využití je velmi široké. Prozatím nachází využití především ve stavebnictví, kde nahrazuje dražší a nepraktické zateplovací materiály jako polystyrén. Výhodou AERO-THERM je především jednoduchá manipulace. AERO-THERM se aplikuje jako vnitřní zateplení (přilne téměř ke všem povrchům) ve vrstvě 1mm. Není nic jednoduššího, než při příštím malování rovnou kvalitně zateplit jakoukoli nemovitost.

Více se o materiálu AERO-THERM a distribuční síti, kde jej můžete pořídit dozvíte na novém webu společnosti ŠPANIEL GROUP, a.s.

[tabulka projektu]