Archive for Prosinec, 2011

Bohaté vlasy – netrapte se s vypadáváním vlasů

Pátek, Prosinec 23rd, 2011

Připravili jsme jednoduchý internetový obchod s vlasovou kosmetikou Bohaté vlasy. Dodejte vlasům potřebné živiny s přípravky Rogaine a omezte nadměrné vypadávání vlasů. Když už vám nějaký vlas na hlavně chybí, použijte vlasový zesilovač, který chybějící vlasy efektivně zamaskuje a vy se můžete opět cítit skvěle.

Vlasový zesilovač MANE

MANE je britská společnost, která se již od roku 1970 zabývá produkcí vlasových zesilovačů a nabízí snadné řešení pro lidi s jemnými a řídnoucími vlasy.

Chcete aby Vaše vlasy působili okamžitě zdravým a bohatým dojmem?

Zesilovač vlasů MANE ve spreji nabízí kosmetické řešení během pár sekund. Zesilovač vlasů Mane je unikátní keratinový mikrovláknový přípravek, který efektně překrývá místa s řídkými vlasy.

Jak vlasový zesilovač funguje?

Vlasový zesilovač snadno zakryje místa, kde vám již viditelně prosvitá pokožka. Vlasy jsou doplněny nanovlákénky KERATINU, stejný materiál, ze kterého jsou vaše vlasy tvořeny. Tato nanovlákna přirozeně přilnou k Vašim vlasům a získaný objem působí zcela přirozeně a vydrží po celý den. Ať jste muž či žena, ze široké škály odstínů MANE si vyberete přesně tu, která se přizpůsobí vašim vlasům. Vlasové zesilovače MANE nejsou testované na zvířatech.

Ukázka grafiky www stránek

Ukázka grafiky

[tabulka projektu]

Práce Aria-studio.cz

Pro CNC DELFIN jsme navrhli originální grafiku, zpracovali web (kódování, instalce redakčního systému, doprogramování dle požadavků). Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).