O nás

notebook

První webové prezentace jsme začali vytvářet již v roce 2004. Od té doby jsme realizovali mnoho zajímavých internetových stránek a spolupracovali jsme na mnoha projektech například formou tvorby designu. Máme mnoho kontaktů na další osoby či společnosti z našeho oboru, se kterými často pracujeme na společných zakázkách. Díky tomu Vám můžeme nabídnout mnohem širší sortiment služeb a navrhnout různé možnosti řešení Vaší webové prezentace.

Naším cílem je nabídnout Vám internetové řešení na míru Vašemu podnikání. Nejvíce se o naší práci dozvíte prohlídkou našich referencí. Případné dotazy či poptávku služeb můžete směřovat na info@aria-studio.cz. Můžeme Vám vytvořit kompletní webovou prezentaci, registrovat doménu a zajistit webhosting, nebo provést SEO optimalizaci Vašich stránek, doplnit grafické prvky či flash animace, zajistit registrace do katalogů či Vám poradit v oblasti internetové reklamy.

Od roku 2008 rozšiřujeme působnost v oblasti provozu vlastních internetových obchodů (např: www.lekaria.cz) a jejich optimalizace pro vyhledávače jako je google či seznam. obrázek

V roce 2010 jsme odstartovali vlastní internetový obchod www.hotsnack.cz, který nás posunul blíže k problematice chodu internetového obchodu. Můžeme Vám tak přesněji poradit a odpovědět na otázky ohledně internetového obchodu.

Comments are closed.