Akční letáky : Roosters bar Hradec Králové

Hradec Králové má již několik barů, jedním z nich je Roosters Bar, který naleznete v areálu Nového pivovaru. Každý měsíc jsou pro Vás připraveny různé akce, které je potřeba publikovat ať už na webu, nebo právě pomocí reklamních letáků, které jsme schopni připravit a navrhnout dle Vašich požadavků. Návrh letáku a další tiskoviny Vám rádi připravíme podle dodaných podkladů.

obrázek V roce 2010 proběhlo mnoho studentských akcí, na které se studenti dostali zdarma. obrázek obrázek DJ UWA & Lucaso spolu s DJ Wiperem na mejdanu s Dominikou Mesarošovou. Grafické pojetí muselo být ve stylu bulvárních časopisů. roosters bar Silvestr 2010 v Roosteru obrázek obrázek Na baru můžete objednat velké množství různých drinků a dalšího alkoholu. obrázek Roosters bar navštívilo mnoho zvůčných jmen. obrázek Nevýhodou při rozměru A6 a mnoha textů je hlavně špatná čitelnost. Ovšem dá se pro oko optimalizovat například barevným rozdělením pomocí barevných pruhů.

Návrh vstupenky není problém sjednotit s ostatní grafikou celé prezentace ( s webem, letáky, vizitkou a pod. ) vstupenka