Náhradní díly pro kotle, bojlery, topidla či sporáky.

Spustili jsme internetový obchod s náhradními díly pro kotle a podobná výhřevná zařízení. E-shop barta-dily.cz je postaven na systému OXID eshop, který je pro uživatele velice dobrým nástrojem k prodeji přes internet.

Naše práce byla od začátku díky dobrému zadání a připraveným podkladům velice dobře připravena. Nejdříve u e-shopu uděláme potřebnou analýzu zohledňující požadavky zákazníka, poté je třeba navrhnout logo a celkový design webové stránky. Po odsouhlasení se design implementuje a nasadí na hotový a odladěný systém OXID eshop, který je ve finále potřeba správně nastavit a upravit detaily tak, aby vyhovovaly požadavkům.

obrázek

Po dokončení a spuštění internetového obchodu teprve začíná ta největší práce – získat relevantní návštěvnost, která vede k co nejvíce konverzím a následnému zisku. V první řadě je třeba sledovat statistiky návštěvnosti, které jsou ke každému webu zdarma. Poté je třeba e-shop registrovat do katalogů, exportovat seznam produktů na zbozi.cz a jiné weby, připravit PR články a důkladně optimalizovat klíčová slova dle analýzy vyhledávání na nejpoužívanějších vyhledávačích google.cz a seznam.cz.

Snad vám tyto stručné informace pomohly představit si, jak tvorba takového obchodu probíhá.

obrázek obrázek obrázek
Informace o projektu
Zadavatel Bárta díly s.r.o.
Autor designu Pavel Kovanda
Datum realizace 15.1.2011
Navštívit www.barta-dily.cz