Topení, plyn, voda

Logo JK Trade HK, s.r.o.

Profil společnosti JK Trade HK

Společnost JK Trade HK sídlící v Hradci Králové se zaměřuje v první řadě na velkoobchod a maloobchod výrobků z oblasti topení, plyn a voda. Nedávno firma rozšířila svůj sortiment o solární systémy a tepelná čerpadla. Kromě prodeje zajišťuje JK Trade HK také montáže topenářských, vodovodních a plynových systémů. Zajímavá pro Vás může být i možnost zapůjčení některého montážního vybavení.

Více o projektu

Topení, plyn, voda JK Trade je mladá firma. Webová stránka byla připravována od úplného začátku, jde o první web společnosti. Autorem grafického designu stránek je Pavel Kovanda, který zároveň navrhl i logo společnosti. Srdcem webu je redakční systém Wordpress upraveným pro potřeby firemní prezentace. Hlavním úkolem stránky je prezentovat nabízený sortiment obchodu (produkty topení, plyn, voda, solárný systémy, teplená čerpadla), nabídnout návštěvníkům katalogy ke stažení a poskytnout další důležité informace bez osobní návštěvy obchodu.

Informace o projektu
Zadavatel JK Trade HK, s.r.o.
Autor designu Pavel Kovanda (Mgiel)
Datum realizace léto 2008
Navštívit www.jktradehk.cz

Ukázka designu

JK Trade HK – Design www

Více o obsahu webu

Hlavní sortiment prodeje je rozdělen do několka kategori. Z nabídky topení jsou to především kotle, radiátory, podlahové vytápění, plynová topidla a sporáky, plynové kotle. Z oblasti vody si vyberete jak vodovodní čerpadla, tak vybavení koupelen. Další zajímavou oblastí mohou být solární systémy. Celý obsah webu si můžete prohlédnout na Topení, plyn a voda.

Pozice ve vyhledávačích (SEO)

Web je na několik klíčových slov na předních pozicích ve vyhledávačích google i seznam.