Web zabezpečení vozidel Auto TOPRA

Auto Topra jsou specialisté na zabezpečení automobilů. Do vozu vám namontují špičkové bezpečností zařízení od nejlepších značek. Mimo jiné je Auto Topra autorizované středisko Defend Lock, Construct, Jablotron, HookZámky řazení, zámky pedálů, moderní autoalarmy s GPS lokátory, kódování autoskel a karosérie. Prostě to nejlepší, co můžete pro auto pořídit. Nevíte si rady? V Topře vám poradí, jaké zabezpečení je pro váš automobil vhodné.

Pobočky Auto Topra najdete v Praze a v Brně. Pokud se vám ale nechce auto nikde nechávat, Topra za vámi přijede s montážním vozem a zabezpečení namontuje obratem třeba na parkovišti před vaším domem.

Ukázka grafického návrhu Auto Topra

Design Topra
Informace o projektu
Zadavatel Auto TOPRA
Autor designu Pavel Kovanda (Mgiel)
Datum realizace léto 2009
Navštívit www.topra.cz

Redesign webu od Aria studia

Předchozí webová prezentace společnosti už neodpovídala současným trendům, web byl statický a s narůstajícím obsahem bylo obtížné udržovat informace aktuální a přehledné. Navíc grafika byla okoukaná.

Kromě nového designu, který jistě potěší všechny návštěvníky, došlo především k programovým změnám. Nově je web postaven na redakčním systému, což velmi usnadňuje aktualizaci a přidávání dalších informací a produktů. Upravili jsme strukturu webu a hierarchii menu pro snadnější navigaci na webu.

Prohlédněte si výsledek a kvalitně zabezpečte svůj automobil proti zlodějům.