Archive for the ‘Novinky’ Category

Několik grafických designů

Neděle, Leden 23rd, 2011

Několik vybraných grafických návrhů k nahlédnutí.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Grafické návrhy pro vasewebovky.cz

Sobota, Leden 15th, 2011

Úspěšně spolupracujeme již delší čas s www.vasewebovky.cz, pro než dodáváme hlavně grafické návrhy webových stránek. Úspěchem pak jsou zákazníci, kteří objednají díky naší grafice další tvorbu webových stránek.

Vašewebovky
obrázek obrázek

Autoškola pro Prahu, Ústí nad Labem a Beroun ( logo firmy bylo dodáno ) autoškola

Autoservis, pneuservis či ruční mytí vozidel. Pro firmu Autoheas dále připravujeme návrhy letáčků s přehledem služeb či ceníkem pneumatik. autoservis

Jazyková škola Dušan Žižka Vám může nabídnout kvalitní výuku jazyků. žižka Díky virtuálním prohlídkám můžete mít na webu aplikaci, která z několika spojených fotografií vytvoří návštěvníkům dojem, jakoby byly na místě a mohou si tak prohlédnout třeba vaši firmu, místo či prostory. Virtuální prohlídky

Velká Úpa Pension Modřín obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Program pro roosters bar Hradec Králové

Středa, Únor 24th, 2010

Úkol byl jasný, vytvořit dle požadavků program, který bude vhodný jak k tisku, tak pro prezentaci na Facebooku a dalších webech.Letáček má dvě strany a je konceptován jako přehled jednotlivých akcí s informacemi o vstupu, DJ, akci a pod.

Rooster's bar Hradec Králové najdete v areálu Nového Pivovaru. Parkovat můžete v parkovacím domě hned pod pivovarem. Každý měsíc zde naleznete mnoho akcí, jako například každé úterý Rooster's students action, kdy máte vstup zdarma, akce s Red Bullem, soutěže.

zadni strana roosters program roosters

Interaktivní flash mapa

Středa, Únor 24th, 2010

Tak naším dalším úkolem pro webovou prezentaci „kodis.cz“: bylo vytvoření interaktivní mapy ve flashi. Návštěvník, který hledá konkrétní spojení MHD v ostravě nebo ostatní spoje v Bruntálu může využít tuto pomocnou mapu k rychlému přesunu na přesné vyhledávání.

Pokud právě hledáte mapu nebo potřebujete nějakou podobnou vytvořit, není problém nás kontaktovat, rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku dle zadání.

Nový web Aria-studio.cz

Čtvrtek, Srpen 13th, 2009

Spustili jsme nový web Aria studio. Kromě nového designu, který se nám sice líbil, ale už byl okoukaný, se nyní dozvíte mnohem více informací o naší práci. Především si konečně můžete prohlédnout galerii webdesignu s našimi referencemi.

I když příprava našich webů zabrala spoustu času, na webu máme ještě porád co vylepšovat. Můžete se těšit, že obsah bude rychle narůstat. Především v galerii webdesignu budou rychle přibývat nové i starší projekty. Současná galerie představuje pouze zlomek naší práce.

Připravujeme naše nové www stránky

Čtvrtek, Listopad 20th, 2008

Už je to delší dobu, co plánujeme inovovat náš vlastní web. Po několika sice zdařilých, ale nedokončených pokusech jsme se rozhodli dotáhnout vše do konce. Už nyní se můžete těšit z nového (ještě lepšího) designu. Věříme, že se vám bude líbit i nová flashová animace, která je na stránkách Aria studio vůbec poprvé.

Nejdůležitější jsou však chystané podrobnější informace, které se pokusíme zobrazit přehledněji. Především pracujeme na lepším zobrazení našich referencí, které konečně budou k prohlédnutí v luxusní galerii s mnoha náhledy a doplňujícími informacemi ke konkrétním projektům. Věříme, že to je přesně takový způsob, jaký si naši klienti a projekty zaslouží.

Pokud se chcete k našim novým stránkám vyjádřit, rádi si vaše e-maily přečteme a možná právě díky nim web ještě vylepšíme.