Archive for the ‘Corporate identity’ Category

Dřevostavby na klíč

Neděle, Leden 16th, 2011

Jednoduchá a přehledná webová prezentace s rodinnými domy formou dřevostavby je určena pro návštěvníky, kteří chtějí jasné a stručné informace o těchto domech.

obrázek obrázek obrázek obrázek Webová prezentace je napojena na administrační systém wordpress, který je vcelku snadné ovládat bez znalosti kódování či programování.U­živatel tak snadno aktualizuje webové stránky pohodlně v reálném čase. obrázek

SEO : Web optimalizujeme na několik klíčových slov, které souvisí s nabídkou. Jeden z úspěchů je první stránku a první místo na klíčová slova dřevostavby hradec králové (ke dni 16.1.2011) obrázek

[tabulka projektu]

Ostatní ukázky designu

Středa, Květen 12th, 2010

Návrh loga – logomanuálu

Chcete-li založit vlastní značku, obnovit logo, či vytvořit logo v křivkách, není to žádný problém. Již jsme spolu s webovými prezentacemi vytvořili desítky log.Několik na ukázku najdete níže. K logu na přání vytvoříme i logomanuál či celkový grafický styl.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Vizitky

Vizitky tvoříme většinou v standartním rozměru 9×5cm nebo 5×9cm. Můžete si vybrat jestli vizitka bude na šířku či výšku.

vizitky svatební salón obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh poukazů, karet, vstupenek.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plakátů a letáků

K vizitkám či jiným propagačním materiálům, Vám můžeme navrhnout třeba i leták, plakát či nějaký ten inzerát do novin, prospektu nebo časopisu.Několik grafických příkladů najdete níže.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plachet či velkých tiskovin

Pro velkoformátový tisk a výrobu je potřeba již tvořit v křivkách, které Vám zajistí vysokou kvalitu provedení. Neobsahují totiž různé kostičky, deformace obrazu a pod, které způsobuje komprimace u klasických rastrových obrázků.Pokud však chcete velkoformátový tisk s fotografií, je potřeba aby všechny obrázky měli vysoké rozlišení.

obrázek obrázek obrázek

Novoroční pfka

Na vánoce Vám vytvoříme pf přání či jiné Vánoční pohledy.

obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh na polep automobilů

Nedokážete si představit jak bude vypadat Váš automobil s polepem a reklamou ? Můžeme Vám udělat návrh s náhledem, který Vám přiblíží představu jak bude design reklamy vypadat.

obrázek

Polygraf.cz

Středa, Únor 24th, 2010

V přípravě máme webovou prezentaci firmy polygraf v jejíž nabídce je právě laminace pro ofsetové a digitální tiskárny. Nyní je již hotové logo k prezentaci firmy.

polygraf

K představě jak bude logo vypadat v praxi jsme vytvořili náhled na vlajkách. vlajky

Návrh vizitek

Sobota, Srpen 22nd, 2009

Návrh vizitek pro internetový portál poskytující zábavu do vašich mobilních telefonů.

Ukázka vizitek

Vizitky Mobilgamer

[tabulka projektu]

Návrh grafiky webu stavební společnosti

Čtvrtek, Srpen 20th, 2009

Návrh grafiky nových www stránek stavební firmy.

Ukázka nového loga společnosti

Logo Černokostelecká stavební společnost

Ukázka grafiky www stránek

Design Černokostelecká stavební společnost

[tabulka projektu]

Návrh vizitek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Ukázka vizitek pro společnost Macro Kompresory

Vizitka Macro kompresory

[tabulka projektu]

Návrh firemního loga

Sobota, Květen 16th, 2009

Pokud vaše společnost nemá vlastní logo nebo chcete vytvořit facelift starého logotypu, vytvoříme vám dle požadavků a zadání logo nové. Nové logo jsme schopni připravit v mnoha verzích, variantách a náhledech tak, abyste byli spokojeni.

Logo můžeme vytvořit buď jednoduché (pouze za pomoci písma, barev a obrazců), nebo složitější s odlesky, přechody a náhledy v aplikaci třeba na trička, automobil či tiskoviny. Logo vám dodáme v PSD, PDF, CDR či pouze jako JPG či PNG. Pro náročné zákazníky vytvoříme zároveň logomanuál dle požadavků.

logo logo Airsoft logo

Návrhy vizitek

Sobota, Květen 16th, 2009

Pro náročnější zákazníky jsme schopni zajistit návrh vizitek dle požadavků. Pro tisk Vám vytvoříme a dodáme soubory vizitek v potřebných formátech (PSD – ve vrstvách, PDF – CMYK 400dpi nebo CDR – křivky) s náhledy (JPG, PNG). V oblasti tiskovin se zaměřujeme pouze na návrh, tisk a další práce je na Vámi zvolené tiskárně. Pokud plánujete vizitky tisknout na domácí tiskárně, dejte nám předem vědět, vizitky Vám na takový tisk připravíme.

Vizitka Osičková Vizitka macro kompresory