Archive for the ‘Design www stránek’ Category

Herní studio Realm Masters

Čtvrtek, Listopad 28th, 2013

Vytvořili jsme webové stránky herního studia Realm Másters Interactive s.r.o. Tato Česká společnost se soustředí zejména na vývoj her pro mobilní telefony. Stránka prezentuje především jejich první hru, arkádu s pohádkovým příběhem Tales of Furia.

[tabulka projektu]

ANSILVER – OdstraněníPlísně.cz

Pondělí, Srpen 27th, 2012

Spustili jsme nový web o přípravcích na odstranění plísní především v domácnostech.

Výrobky řady ANSILVER jsou šetrné k životnímu prostředí. Stříbro je přirozená přírodní látka účinná proti bakteriím a plísním. Právě tohoto efektu je využito v přípravcíh ANSILVER PROFI a ANSILVER ASANEX.

Více o odstraňování plísní se dozvíte na webu ODSTRANĚNÍPLÍS­NĚ.cz

obrázek

Design for life – interiérový design

Středa, Únor 15th, 2012

Na nové webové stránce interiérové designerky Renaty Kopecké najdete nejen ukázky jejích prací. Pokud se chystáte k rekonstrukci bytu nebo domu v Brně a okolí, určitě nenechte nic náhodě a poraďte se s profesionály.

Interiérový specialisté v Design for life pro vás nejen vytvoří vizuální návrh budoucích prostor, ale také se postarají o veškerou realizaci.

Nejen, že vám bude nabídnut moderní design založený na vašich preferencích a vyladěný do funkčních a estetických detailů, na které byste samy nepomysleli. Navíc nebudete muset shánět řemeslníky, ověřovat jejich kvalitu, hlídat je a kontrolovat jejich práci. Všechno za vás zařídí odborníci na interiérový design a interiérový architekti z Design for life.

[tabulka projektu]

ŠPANIEL GROUP, a.s.

Pondělí, Září 12th, 2011

Společnost ŠPANIEL GROUP, a.s. je výrobcem unikátního izolačního materiálu AERO-THERM ve formě pasty. My jsme pro ŠPANIEL GROUP navrhli corporate identity (o které napíši více v samostatné referenci) a grafiku webových stránek včetně tiskových propagačních materiálů. Webovou stránku jsem také vytvořili a dále ji zdokonalujeme.

ŠPANIEL GROUP, a.s. je poměrně mladá společnost, která vyrábí a distribuuje výrobky řady ŠPANEIL SYSTÉM, především termoaktivní izolační stěrku AERO-THERM.

Moderní tepelná izolace

AERO-THERM je materiál ve formě pasty s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Jeho využití je velmi široké. Prozatím nachází využití především ve stavebnictví, kde nahrazuje dražší a nepraktické zateplovací materiály jako polystyrén. Výhodou AERO-THERM je především jednoduchá manipulace. AERO-THERM se aplikuje jako vnitřní zateplení (přilne téměř ke všem povrchům) ve vrstvě 1mm. Není nic jednoduššího, než při příštím malování rovnou kvalitně zateplit jakoukoli nemovitost.

Více se o materiálu AERO-THERM a distribuční síti, kde jej můžete pořídit dozvíte na novém webu společnosti ŠPANIEL GROUP, a.s.

[tabulka projektu]

Několik grafických designů

Neděle, Leden 23rd, 2011

Několik vybraných grafických návrhů k nahlédnutí.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy webových stránek

Neděle, Leden 23rd, 2011

Pro mnoho zákazníků, společností a firem jsme vytvořili mnoho grafických návrhů. Níže se můžete podívat na některé z nich. Ukázky níže jsou pouze částí z naší práce za rok 2010. Zkusíme postupně doplnit jak nové grafiky, tak třeba i ty z předchozích let.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Letecká škola a prodej vrtulníků Nisa Air s.r.o.

Neděle, Leden 23rd, 2011

Ve spolupráci s SIR extra, s.r.o. byl připraven design pro leteckou školu a prodej vrtůlníků. Nisa air nabízí prodej vrtulníků, leteckou školu, pronájem či servis a údržbu.

obrázek

[tabulka projektu]

Univerzální design pro internetové obchody

Sobota, Leden 22nd, 2011

Na přání jsme vytvořili univerzální design, který lze snadno upravit a připravit pro eshop s oblečením, auty, tonnery či nábytkem.Koncept zůstává stejný, pouze se pak mění hlavička webu, barevné schéma a obsah. Není problém pak v kratším časovém úseku vytvořit více vzhledů. Zajímavá je také úspora financí, protože pouze změna barev a hlavičky není časově náročná.

Za rok 2010 jsme vytvořili několik variant a asi 30 barevných možností. Několik ukázek naleznete níže.

E-shop template

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

[tabulka projektu]

Hotel Paganini

Úterý, Leden 18th, 2011

Pro luxusní hotel Paganini jsme vytvořili nový design webové prezentace, která Vám již nyní nabízí velmi pěkné ubytování v hotelu ve městě Mělník či Brandýse nad Labem. Tento web tvoříme společně s firmou Cybers s.r.o. , kterou Vám rádi doporučíme k projektům, které vyžadují náročnější programování a části webu.

obrázek Úvodní stránka dá výběr ze dvou hotelů pomocí zobrazené fotografie. Na pozadí celého webu bude znít hudba, která doladí atmosféru designu pro příchozí návštěvníky. obrázek Grafika je pak odlišena pro snadnější orientaci doplněním tyrkysové barvy pro hotel v Brandýse. obrázek

[tabulka projektu]

Grafické návrhy pro vasewebovky.cz

Sobota, Leden 15th, 2011

Úspěšně spolupracujeme již delší čas s www.vasewebovky.cz, pro než dodáváme hlavně grafické návrhy webových stránek. Úspěchem pak jsou zákazníci, kteří objednají díky naší grafice další tvorbu webových stránek.

Vašewebovky
obrázek obrázek

Autoškola pro Prahu, Ústí nad Labem a Beroun ( logo firmy bylo dodáno ) autoškola

Autoservis, pneuservis či ruční mytí vozidel. Pro firmu Autoheas dále připravujeme návrhy letáčků s přehledem služeb či ceníkem pneumatik. autoservis

Jazyková škola Dušan Žižka Vám může nabídnout kvalitní výuku jazyků. žižka Díky virtuálním prohlídkám můžete mít na webu aplikaci, která z několika spojených fotografií vytvoří návštěvníkům dojem, jakoby byly na místě a mohou si tak prohlédnout třeba vaši firmu, místo či prostory. Virtuální prohlídky

Velká Úpa Pension Modřín obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Interiérový designer Tomáš Marx

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro Tomáše Marxe.

obrázek

[tabulka projektu]

Panství Velichov

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro Panství velichov obrázek

[tabulka projektu]

Restaurace Labská Bašta

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro restauraci Labská Bašta.

obrázek

[tabulka projektu]

Portál pro podnikavce a investory

Sobota, Září 18th, 2010

Vytvořili jsme nový portál pro všechny podnikavce, inovátory a investory. Máte zajímavé nápady a hledáte investora? Jste investor a hledáte odvážný investiční nápad? Chcete být v obraze? Navštivte portál Busyman.cz a podívejte se na galerii chytrých nápadů, luxusní hračky nebo zajímavé zkušenosti úspěšných.

obrázek

Ostatní ukázky designu

Středa, Květen 12th, 2010

Návrh loga – logomanuálu

Chcete-li založit vlastní značku, obnovit logo, či vytvořit logo v křivkách, není to žádný problém. Již jsme spolu s webovými prezentacemi vytvořili desítky log.Několik na ukázku najdete níže. K logu na přání vytvoříme i logomanuál či celkový grafický styl.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Vizitky

Vizitky tvoříme většinou v standartním rozměru 9×5cm nebo 5×9cm. Můžete si vybrat jestli vizitka bude na šířku či výšku.

vizitky svatební salón obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh poukazů, karet, vstupenek.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plakátů a letáků

K vizitkám či jiným propagačním materiálům, Vám můžeme navrhnout třeba i leták, plakát či nějaký ten inzerát do novin, prospektu nebo časopisu.Několik grafických příkladů najdete níže.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plachet či velkých tiskovin

Pro velkoformátový tisk a výrobu je potřeba již tvořit v křivkách, které Vám zajistí vysokou kvalitu provedení. Neobsahují totiž různé kostičky, deformace obrazu a pod, které způsobuje komprimace u klasických rastrových obrázků.Pokud však chcete velkoformátový tisk s fotografií, je potřeba aby všechny obrázky měli vysoké rozlišení.

obrázek obrázek obrázek

Novoroční pfka

Na vánoce Vám vytvoříme pf přání či jiné Vánoční pohledy.

obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh na polep automobilů

Nedokážete si představit jak bude vypadat Váš automobil s polepem a reklamou ? Můžeme Vám udělat návrh s náhledem, který Vám přiblíží představu jak bude design reklamy vypadat.

obrázek

Úprava vody BKG

Neděle, Březen 21st, 2010

Dle zadání jsme k již hotovému logu vytvořili design dle parametrů pro e-shop s produkty k úpravě vody. Tento internetový obchod nabízí produkty jako zařízení na úpravu pitné nebo povrchové vody. Naleznete zde mechanickou filtraci, změkřování vody či dezinfekční prostředky s UV jednotkami.

Úprava vody BKG

[tabulka projektu]

Grafika webových stránek bowling centra

Středa, Září 30th, 2009

Našim úkolem bylo redesignovat tři weby Bowlingového centra a restaurace. Nový design má být sjednocujícím prvkem všech tří webů v jednotném duchu. Jednotlivé části jsou Bowling club, Italská a mexická restaurace a styl pro rezervační systém s virtuální prohlídkou.

Všchny části projektu spojuje úvodní stránka vytvořená v originálním duchu s koláží, která obsahuje prvky jednotlivých částí celého projektu.

Vytvořili jsme design a celkovou novou vizáž webu neboť stará již nesplňovala současné vysoké nároky na grafické provedení. Úvodní stránka představuje rozcestník na další součásti celého projektu Bowling centra.

Vytvořeno ve spolupráci s vasewebovky.cz

Ukázka nového designu

Design Bowlingcentrum Design Bowlingcentrum 2 Design Bowlingcentrum 3 Design Bowlingcentrum 4

[tabulka projektu]

Webdesign hotelu St. Florian

Čtvrtek, Září 10th, 2009

Hotel Svatý Florian, který nedávno prošel celkovou rekonstrukcí, se nachází v Kaprunu, který bývá často označován za sportovní region Evropy. Přesto že leží v centru městečka, nabízí klidné a příjemné prostředí. V létě i v zimě najdete vše, co potřebujte k vaší spokojené dovolené, v bezprostřední blízkosti.

Ukázka návrhu www stránek

Hotel Svatý Florian

Práce Aria studia

Pavel Kovanda navrhl grafiku včetně flashové hlavičky.

[tabulka projektu]

Návrh grafiky nového webu

Sobota, Srpen 22nd, 2009

Pro společnost Dispornero, která provádí lektorskou činnost v oblasti informačních technologií, jsme navrhli grafiky nových www stránek.

Ukázka designu www stránek

Desgin Dispornero

[tabulka projektu]

Modernizace designu www stránek

Čtvrtek, Srpen 20th, 2009

Předělávka několik let starého designu společnosti AVE Bohemia. Nový design vychází z původní grafiky. Důraz byl kladen především na zpřehlednění informací na webu.

Certifikovaný partner Microsoft, ES-ET, HP, Panasonic… společnost AVE Bohemia poskytuje komplexní služby v oblasti informačních technologií.

Původní grafika webu

Starý design AVE Bohemia

Návrh nového vzhledu

Nový design AVE Bohemia

[tabulka projektu]

Návrh grafiky webu stavební společnosti

Čtvrtek, Srpen 20th, 2009

Návrh grafiky nových www stránek stavební firmy.

Ukázka nového loga společnosti

Logo Černokostelecká stavební společnost

Ukázka grafiky www stránek

Design Černokostelecká stavební společnost

[tabulka projektu]

Web zabezpečení vozidel Auto TOPRA

Úterý, Srpen 18th, 2009

Auto Topra jsou specialisté na zabezpečení automobilů. Do vozu vám namontují špičkové bezpečností zařízení od nejlepších značek. Mimo jiné je Auto Topra autorizované středisko Defend Lock, Construct, Jablotron, HookZámky řazení, zámky pedálů, moderní autoalarmy s GPS lokátory, kódování autoskel a karosérie. Prostě to nejlepší, co můžete pro auto pořídit. Nevíte si rady? V Topře vám poradí, jaké zabezpečení je pro váš automobil vhodné.

Pobočky Auto Topra najdete v Praze a v Brně. Pokud se vám ale nechce auto nikde nechávat, Topra za vámi přijede s montážním vozem a zabezpečení namontuje obratem třeba na parkovišti před vaším domem.

Ukázka grafického návrhu Auto Topra

Design Topra

[tabulka projektu]

Redesign webu od Aria studia

Předchozí webová prezentace společnosti už neodpovídala současným trendům, web byl statický a s narůstajícím obsahem bylo obtížné udržovat informace aktuální a přehledné. Navíc grafika byla okoukaná.

Kromě nového designu, který jistě potěší všechny návštěvníky, došlo především k programovým změnám. Nově je web postaven na redakčním systému, což velmi usnadňuje aktualizaci a přidávání dalších informací a produktů. Upravili jsme strukturu webu a hierarchii menu pro snadnější navigaci na webu.

Prohlédněte si výsledek a kvalitně zabezpečte svůj automobil proti zlodějům.

Tvorba www stránek Bazény a zastřešení

Úterý, Srpen 11th, 2009

Kompletní tvorba www stránek zaměřených na zastřešení bazénů.

Náhled grafiky

Design Bazény

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

  • návrh nové grafiky webu
  • kódování html šablony
  • implementace redakčního systému

Redesign www stránek

Pondělí, Srpen 10th, 2009

Návrh redesignu www stránek výrobce plastových oken.

Design Sedma 2009

[tabulka projektu]

Grafika www stránek

Pondělí, Srpen 10th, 2009

Návrh grafiky webu Hraj-ruletu.cz. Internetový portál věnovaný online hraní rulety.

Design Ruleta

[tabulka projektu]

Grafiky www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Design webových stránek věnovaných vozům Renault.

Design Renault

[tabulka projektu]

Grafika pro web developerského projektu

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky www stránek developerského projektu Manovka II v Praze.

Design Manovka

[tabulka projektu]

Grafiky internetových stránek hudebního klubu

Pátek, Srpen 7th, 2009

Grafiky pro nové webové stránky moderního baru. Kromě luxusního posezení a pití podle vlastní chuti vás potěší také hudební představení, gambling club, skvělé míchané nápoje. Pleasure Pub je také skvělé místo pro pořádání firemních večírků.

Design Pleasure Pub

[tabulka projektu]

Grafika www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky nového webu oční optiky.

Design StoppOptik

[tabulka projektu]

Design internetového obchodu s nábytkem

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky a rozložení e-shopu s nábytkem.

Design Antiko

[tabulka projektu]

Grafika a Flash logo www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Grafika a flashová animace webových stránek zaměřených na pracovní příležitosti v zahraničí.

Design MR Job

[tabulka projektu]

Design online obchodu s mobilní zábavou

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky a rozvržení internetového obchodu s aplikacemi a hrami pro mobilní telefony.

Deisgn Mobilton

[tabulka projektu]

Tvorba miniwebu Lepší nabídka

Pátek, Srpen 7th, 2009

Hledáte dovolenou, letenky nebo ubytování? Pošlete svoji nejlepší nabídku a brzy zjistíte, jestli vám najdeme lepší. Jsme přesvědčeni, že vás mile překvapíme. Najděte lepší nabídku ubytování, levnější letenky nebo dovolenou.

Jednoduchý miniweb od Aria studio podle návrhu Pavla Kovandy.

Design lepšínabídka

[tabulka projektu]

Návrh grafiky webu Po stopách Kozla

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky a reklamních bannerů webu pivovaru Velké Popovice v rámci letní akce Po stopách Kozla.

Design Kozel

[tabulka projektu]

Návrh grafiky online IQ Testu

Středa, Srpen 5th, 2009

Zjistěte svoje IQ okamžitě v internetovém IQ testu. Aria studio připravilo grafickou podobu webové stránky.

Design IQ Test

[tabulka projektu]

Návrh katalogu internetových obchodů

Středa, Srpen 5th, 2009

Design online katalogu internetových obchodů.

Design katalog

[tabulka projektu]

Grafiky webu Taskap

Středa, Srpen 5th, 2009

Grafika www stránek pro velkoformátovou tiskárnu Tiskap

Design Tiskap
Design Tisksap 2

[tabulka projektu]

Design eshopu s erotickými pomůckami

Středa, Srpen 5th, 2009

Design internetového obchodu se zbožím pro muže.

Design RůčoFůčo

[tabulka projektu]

Návrh grafiky Technodat

Středa, Srpen 5th, 2009

Design nových webových stránek společnosti TECHNODAT.

Design Technodat

[tabulka projektu]

SHARK – solární studio

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky webových stránek solárních studií Shark. Shark provozuje profesionální solární studia na severní Moravě a také nabízí velkoobchodní prodej solárií, solárních lamp a solární kosmetiky.

Vytvořeno ve spolupráci s webconsult.cz

Design solaria-shark.cz

[tabulka projektu]

Design internetového obchodu pro dospělé

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky internetového obchodu pro muže a ženy. Novyeshop.cz nabízí s široký sortiment erotických pomůcek, hraček a luxusního spodního prádla.

Design Novyeshop.cz

[tabulka projektu]

Design stránek SEO-blog.cz

Středa, Srpen 5th, 2009

Jak už název napovídá, navrhli jsme grafiku pro chystaný portál zaměřený na problematiku SEO, vyhledávacích systémů a online marketing. Portál realizuje konzultační a webdesignerská společnost DEVELOPSTUDIO.

Design SEO-blog.cz

[tabulka projektu]

Miniweb Elektro Trčka

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a realizace miniwebu pro montáž a opravy elektrických zařízení Elektro Trčka

Design Elektro Trčka

[tabulka projektu]

Tvorba www stránek Penzion Zvonička

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a tvorba internetových stránek penzionu Zvonička v Krkonoších.

Penzion Zvonička nabízí příjemné ubytování v centru našich nejvyšších hor Krkonoš. V zimě skvělé místo pro zimní sporty. Malý lyžařský vlek pro začátečníky přímo u chalupy. Pro náročně staví přímo před penzionem skibus do Pece pod Sněžkou. V létě je penzion Zvonička výborný výchozí bod pro turisty i cykloturisty. Své vychované zvířecí miláčky můžete vzít s sebou.

Ukázka designu webu

Design Zvonička

[tabulka projektu]

Práce Aria studia

Pro tento web jsme se postarali o kompletní realizaci projektu. Návrh grafiky webu, jeho nakódování a zveřejnění na našem webhostingu.

Webová fotogalerie Fotosvět

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafiky a tvorba www stránek s webovou fotogalerií. Web Fotosvet představuje zajímavý charitativní projekt. Dozvíte se zde zajímavé informace především o rozvojových zemích jako je například Indie. Máte možnost prohlédnout si zde unikátní obrázky z cest. Navíc si můžete objednat fotokalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely v těchto zemích.

Ukázka navrženého designu

Design Fotosvet

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Navrhli jsme logo a design www stránek a webové fotogalerie. Grafiku jsme nakódovali a implementovali redakční systém. Web sídlí na našem webhostingu.

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Neděle, Květen 17th, 2009
Logo Delfin

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Tvorba www stránek stavební firmy DELFIN-HK, spol. s r.o. z Hradce Králové. Firma je Generálním dodavatel staveb. Na trhu působí již od roku 1992.

Stavební firma Delfin-HK se zabývá činností v oblasti:

Ukázka grafiky www stránek

Delfin HK – design homepage Delfin HK – design stránka

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Pro web Delfína jsme navrhli novou grafiku včetně animace v hlavičce webu. Web jsme kompletně nakódovali a implementovali redakční systém. Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

Ostatní designy www stránek

Neděle, Květen 17th, 2009

V této sekci naleznete stránky, pro které jsme dodali v předchozích letech grafický design. Bohužel, většina designů již není zachována v původní podobě. Omluvte proto některé prvky, které si na své webové stránky přidali klienti sami bez předchozí konzultace. Často se na stránkách podepsala také špatná údržba obsahu.

Můžeme jen doporučit: nechte design na nás včetně následných zásahů do grafické podoby webu. Také mějte na paměti, že hezký design něco stojí. Není možné odvádět výbornou práci s minimálním rozpočtem na grafické práce. Pokud to s webovou prezentací myslíte vážně, na designu nešetřete a nesnažte se nic uspěchat.

Grafika pro internetový obchod Anno

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafické podoby internetového obchodu Anno.cz

Design Anno

[tabulka projektu]