Archive for the ‘Tisková grafika’ Category

Akční letáky : Roosters bar Hradec Králové

Sobota, Leden 22nd, 2011

Hradec Králové má již několik barů, jedním z nich je Roosters Bar, který naleznete v areálu Nového pivovaru. Každý měsíc jsou pro Vás připraveny různé akce, které je potřeba publikovat ať už na webu, nebo právě pomocí reklamních letáků, které jsme schopni připravit a navrhnout dle Vašich požadavků. Návrh letáku a další tiskoviny Vám rádi připravíme podle dodaných podkladů.

obrázek V roce 2010 proběhlo mnoho studentských akcí, na které se studenti dostali zdarma. obrázek obrázek DJ UWA & Lucaso spolu s DJ Wiperem na mejdanu s Dominikou Mesarošovou. Grafické pojetí muselo být ve stylu bulvárních časopisů. roosters bar Silvestr 2010 v Roosteru obrázek obrázek Na baru můžete objednat velké množství různých drinků a dalšího alkoholu. obrázek Roosters bar navštívilo mnoho zvůčných jmen. obrázek Nevýhodou při rozměru A6 a mnoha textů je hlavně špatná čitelnost. Ovšem dá se pro oko optimalizovat například barevným rozdělením pomocí barevných pruhů.

Návrh vstupenky není problém sjednotit s ostatní grafikou celé prezentace ( s webem, letáky, vizitkou a pod. ) vstupenka

Grafický design tiskovin pro Ave Bohemia

Neděle, Leden 16th, 2011
tisk obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek

[tabulka projektu]

Ostatní ukázky designu

Středa, Květen 12th, 2010

Návrh loga – logomanuálu

Chcete-li založit vlastní značku, obnovit logo, či vytvořit logo v křivkách, není to žádný problém. Již jsme spolu s webovými prezentacemi vytvořili desítky log.Několik na ukázku najdete níže. K logu na přání vytvoříme i logomanuál či celkový grafický styl.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Vizitky

Vizitky tvoříme většinou v standartním rozměru 9×5cm nebo 5×9cm. Můžete si vybrat jestli vizitka bude na šířku či výšku.

vizitky svatební salón obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh poukazů, karet, vstupenek.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plakátů a letáků

K vizitkám či jiným propagačním materiálům, Vám můžeme navrhnout třeba i leták, plakát či nějaký ten inzerát do novin, prospektu nebo časopisu.Několik grafických příkladů najdete níže.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plachet či velkých tiskovin

Pro velkoformátový tisk a výrobu je potřeba již tvořit v křivkách, které Vám zajistí vysokou kvalitu provedení. Neobsahují totiž různé kostičky, deformace obrazu a pod, které způsobuje komprimace u klasických rastrových obrázků.Pokud však chcete velkoformátový tisk s fotografií, je potřeba aby všechny obrázky měli vysoké rozlišení.

obrázek obrázek obrázek

Novoroční pfka

Na vánoce Vám vytvoříme pf přání či jiné Vánoční pohledy.

obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh na polep automobilů

Nedokážete si představit jak bude vypadat Váš automobil s polepem a reklamou ? Můžeme Vám udělat návrh s náhledem, který Vám přiblíží představu jak bude design reklamy vypadat.

obrázek

Roosters Cocktail Bar – Program Duben

Čtvrtek, Duben 1st, 2010

Nová verze programu pro Roosters Cocktail Bar v Hradci Králové byla upravena dle osobního testu v terénu. Vydali jsme se podívat na předešlý program do prostředí s tmou, světly, hudbou a různými drinky. Nebylo to čitelné a jasné o co jde. V této verzi i při 5ti pivech čtenář pozná, v který den se koná ona akce. Optimalizovali jsme barvy a rozložení pro použití tak, aby obsahoval přehledně všechny informace.

Roosters Cocktail Bar se nachází v areálu Nového Pivovaru, nabízí možnost využití živého večera za přítomnosti mnohých drinků, hudby a zábavy.

Roosters bar Student action

[tabulka projektu]

Návrh letáků a další grafiky pro Autocentrum HEAS

Úterý, Březen 9th, 2010

Pro firmu Autocentrum HEAS jsme ve spolupráci s vasewebovky.cz vytvářeli návrh letáků především pro akční prodej letních či zimních pneumatik. Grafika byla vytvářena dle požadavků na velikost papíru A5.

Autoheas pneumatiky autoservis zimní pneu autoheas dárkový poukaz darková poukázka

[tabulka projektu]

Program pro roosters bar Hradec Králové

Středa, Únor 24th, 2010

Úkol byl jasný, vytvořit dle požadavků program, který bude vhodný jak k tisku, tak pro prezentaci na Facebooku a dalších webech.Letáček má dvě strany a je konceptován jako přehled jednotlivých akcí s informacemi o vstupu, DJ, akci a pod.

Rooster's bar Hradec Králové najdete v areálu Nového Pivovaru. Parkovat můžete v parkovacím domě hned pod pivovarem. Každý měsíc zde naleznete mnoho akcí, jako například každé úterý Rooster's students action, kdy máte vstup zdarma, akce s Red Bullem, soutěže.

zadni strana roosters program roosters

Návrh letáku Eden Bar

Středa, Listopad 4th, 2009

Návrh informačního letáčku s programem klubu.

Ukázka letáčku

EdenBar Listopad

[tabulka projektu]

Návrh a výroba dárkových poukazů

Čtvrtek, Říjen 29th, 2009

Pro hradecký Eden Bar jsme navrhli a vytvořili dárkové poukazy. Návrh je jednoduchou vektorovou grafikou. Pro snížení nákladů jsme se o první várku poukazů postarali včetně tisku. Poukazy jsou vytištěné na inkoustové tiskárně a zalaminované.

Návrh, vizualizace, realizace

Poukaz Eden Bar Poukaz Eden Bar – vizualizace Poukaz Eden Bar – ralizace

[tabulka projektu]

Návrh vizitek

Sobota, Srpen 22nd, 2009

Návrh vizitek pro internetový portál poskytující zábavu do vašich mobilních telefonů.

Ukázka vizitek

Vizitky Mobilgamer

[tabulka projektu]

Návrh letáků Auto Heas

Úterý, Srpen 11th, 2009

Návrh reklamních letáků společnosti Autocentrum Heas.

Leták Heas Leták autoservis

[tabulka projektu]

Návrh vizitek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Ukázka vizitek pro společnost Macro Kompresory

Vizitka Macro kompresory

[tabulka projektu]

Návrh firemního loga

Sobota, Květen 16th, 2009

Pokud vaše společnost nemá vlastní logo nebo chcete vytvořit facelift starého logotypu, vytvoříme vám dle požadavků a zadání logo nové. Nové logo jsme schopni připravit v mnoha verzích, variantách a náhledech tak, abyste byli spokojeni.

Logo můžeme vytvořit buď jednoduché (pouze za pomoci písma, barev a obrazců), nebo složitější s odlesky, přechody a náhledy v aplikaci třeba na trička, automobil či tiskoviny. Logo vám dodáme v PSD, PDF, CDR či pouze jako JPG či PNG. Pro náročné zákazníky vytvoříme zároveň logomanuál dle požadavků.

logo logo Airsoft logo

Letáky a další tiskoviny

Sobota, Květen 16th, 2009

Mezi naše doplňkové služby patří i návrh plakátu, letáku, poukázek, šeků a dalších tiskovin. Většinu dodáváme ve formátu PSD, PDF, CDR, PNG či JPG dle dohody. Předem je potřeba domluvit velikost, rozlišení (dpi), barvy a celkový návrh. Realizujeme pouze návrh, tisk je již na vámi zvolené tiskárně.

leták leták poukázky plakát cedule leták prospekt plakát leták banner

Návrhy vizitek

Sobota, Květen 16th, 2009

Pro náročnější zákazníky jsme schopni zajistit návrh vizitek dle požadavků. Pro tisk Vám vytvoříme a dodáme soubory vizitek v potřebných formátech (PSD – ve vrstvách, PDF – CMYK 400dpi nebo CDR – křivky) s náhledy (JPG, PNG). V oblasti tiskovin se zaměřujeme pouze na návrh, tisk a další práce je na Vámi zvolené tiskárně. Pokud plánujete vizitky tisknout na domácí tiskárně, dejte nám předem vědět, vizitky Vám na takový tisk připravíme.

Vizitka Osičková Vizitka macro kompresory