Archive for the ‘Tvorba www stránek (Webdesign)’ Category

Herní studio Realm Masters

Čtvrtek, Listopad 28th, 2013

Vytvořili jsme webové stránky herního studia Realm Másters Interactive s.r.o. Tato Česká společnost se soustředí zejména na vývoj her pro mobilní telefony. Stránka prezentuje především jejich první hru, arkádu s pohádkovým příběhem Tales of Furia.

[tabulka projektu]

Centre of Excellence Prague

Sobota, Listopad 2nd, 2013

Zpracování šablony a nasazení redakčního systému technologické firmy Centre of Excellence Prague

CoEP nabízí služby jako technologický audit, návrh a ověření technologie nebo materiálové inženýrství.

Nestůjte na míste, držte krok s dobou a investujte do inovací, které posunou váš byznys před konkurenci. V CoEP vám s tím pomohou.

CNC DELFIN – řezání vodním paprskem

Sobota, Březen 23rd, 2013

Vytvořili jsme nové webové stránky pro společnost CNC DELFIN zaměřenou na přesné řezání a obráběním metodou vodního paprsku.

Specialisté na strojní dělení materiálů za pomoci vysokotlakého vodního paprsku. Společnost CNC DELFIN s.r.o. sídlí nedaleko Hradce Králové v obci Lhota pod Libčany 104.

Obráběcí stroj řeže všechno pomocí vodního paprsku

Nový stroj s řeznou plochou 4000×3000 mm vybavený pěti-osou řezací hlavou s možností náklonu 60° v obou osách. Technologie výklopné hlavy a řezu vysokotlakým vodním paprskem umožňuje vyhovět i složitým a netradičním požadavků ze strany klientů.

Proč je řezání vodním paprskem dobrý nápad?

 • Univerzálnost – můžeme řezat téměř všechny pevné i měkké materiály
 • „Studený řez“ – řezaný materiál není tepelně ovlivněn
 • Minimální silové působení na řezaný materiál – nedochází ke vzniku mikrotrhlin
 • Minimální prořez – mezera mezi polotovary pouze 3 mm
 • Přesný řez bez otřepu
 • Technologie je šetrná k životnímu prostředí
Ukázka vyřezaného výrobku Řez vodním paprskem

Co všechno jde řezat vodním paprskem?

 • Kovy (vodní paprsek řeže ocel, nerez, hliník, měď, plech a další)
 • Kámen (mramor, žula, umělý kámen, pískovec a další). Otočná hlavA dokáže seříznout i ostré hrany například žulových schodů.
 • Keramika (řezání dlažby, obkladů, tvarovky…)
 • Sklo
 • Řez měkkých materiálů (PVC, molitan, plexi, koberce, kůži a další)
 • Řezání gumy, dřeva, plastů…

Ukázka grafiky www stránek

Ukázka grafiky

[tabulka projektu]

Práce Aria-studio.cz

Pro CNC DELFIN jsme navrhli originální grafiku, zpracovali web (kódování, instalce redakčního systému, doprogramování dle požadavků). Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

ANSILVER – OdstraněníPlísně.cz

Pondělí, Srpen 27th, 2012

Spustili jsme nový web o přípravcích na odstranění plísní především v domácnostech.

Výrobky řady ANSILVER jsou šetrné k životnímu prostředí. Stříbro je přirozená přírodní látka účinná proti bakteriím a plísním. Právě tohoto efektu je využito v přípravcíh ANSILVER PROFI a ANSILVER ASANEX.

Více o odstraňování plísní se dozvíte na webu ODSTRANĚNÍPLÍS­NĚ.cz

obrázek

Design for life – interiérový design

Středa, Únor 15th, 2012

Na nové webové stránce interiérové designerky Renaty Kopecké najdete nejen ukázky jejích prací. Pokud se chystáte k rekonstrukci bytu nebo domu v Brně a okolí, určitě nenechte nic náhodě a poraďte se s profesionály.

Interiérový specialisté v Design for life pro vás nejen vytvoří vizuální návrh budoucích prostor, ale také se postarají o veškerou realizaci.

Nejen, že vám bude nabídnut moderní design založený na vašich preferencích a vyladěný do funkčních a estetických detailů, na které byste samy nepomysleli. Navíc nebudete muset shánět řemeslníky, ověřovat jejich kvalitu, hlídat je a kontrolovat jejich práci. Všechno za vás zařídí odborníci na interiérový design a interiérový architekti z Design for life.

[tabulka projektu]

Bohaté vlasy – netrapte se s vypadáváním vlasů

Pátek, Prosinec 23rd, 2011

Připravili jsme jednoduchý internetový obchod s vlasovou kosmetikou Bohaté vlasy. Dodejte vlasům potřebné živiny s přípravky Rogaine a omezte nadměrné vypadávání vlasů. Když už vám nějaký vlas na hlavně chybí, použijte vlasový zesilovač, který chybějící vlasy efektivně zamaskuje a vy se můžete opět cítit skvěle.

Vlasový zesilovač MANE

MANE je britská společnost, která se již od roku 1970 zabývá produkcí vlasových zesilovačů a nabízí snadné řešení pro lidi s jemnými a řídnoucími vlasy.

Chcete aby Vaše vlasy působili okamžitě zdravým a bohatým dojmem?

Zesilovač vlasů MANE ve spreji nabízí kosmetické řešení během pár sekund. Zesilovač vlasů Mane je unikátní keratinový mikrovláknový přípravek, který efektně překrývá místa s řídkými vlasy.

Jak vlasový zesilovač funguje?

Vlasový zesilovač snadno zakryje místa, kde vám již viditelně prosvitá pokožka. Vlasy jsou doplněny nanovlákénky KERATINU, stejný materiál, ze kterého jsou vaše vlasy tvořeny. Tato nanovlákna přirozeně přilnou k Vašim vlasům a získaný objem působí zcela přirozeně a vydrží po celý den. Ať jste muž či žena, ze široké škály odstínů MANE si vyberete přesně tu, která se přizpůsobí vašim vlasům. Vlasové zesilovače MANE nejsou testované na zvířatech.

Ukázka grafiky www stránek

Ukázka grafiky

[tabulka projektu]

Práce Aria-studio.cz

Pro CNC DELFIN jsme navrhli originální grafiku, zpracovali web (kódování, instalce redakčního systému, doprogramování dle požadavků). Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

ŠPANIEL GROUP, a.s.

Pondělí, Září 12th, 2011

Společnost ŠPANIEL GROUP, a.s. je výrobcem unikátního izolačního materiálu AERO-THERM ve formě pasty. My jsme pro ŠPANIEL GROUP navrhli corporate identity (o které napíši více v samostatné referenci) a grafiku webových stránek včetně tiskových propagačních materiálů. Webovou stránku jsem také vytvořili a dále ji zdokonalujeme.

ŠPANIEL GROUP, a.s. je poměrně mladá společnost, která vyrábí a distribuuje výrobky řady ŠPANEIL SYSTÉM, především termoaktivní izolační stěrku AERO-THERM.

Moderní tepelná izolace

AERO-THERM je materiál ve formě pasty s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Jeho využití je velmi široké. Prozatím nachází využití především ve stavebnictví, kde nahrazuje dražší a nepraktické zateplovací materiály jako polystyrén. Výhodou AERO-THERM je především jednoduchá manipulace. AERO-THERM se aplikuje jako vnitřní zateplení (přilne téměř ke všem povrchům) ve vrstvě 1mm. Není nic jednoduššího, než při příštím malování rovnou kvalitně zateplit jakoukoli nemovitost.

Více se o materiálu AERO-THERM a distribuční síti, kde jej můžete pořídit dozvíte na novém webu společnosti ŠPANIEL GROUP, a.s.

[tabulka projektu]

Dřevostavby na klíč

Neděle, Leden 16th, 2011

Jednoduchá a přehledná webová prezentace s rodinnými domy formou dřevostavby je určena pro návštěvníky, kteří chtějí jasné a stručné informace o těchto domech.

obrázek obrázek obrázek obrázek Webová prezentace je napojena na administrační systém wordpress, který je vcelku snadné ovládat bez znalosti kódování či programování.U­živatel tak snadno aktualizuje webové stránky pohodlně v reálném čase. obrázek

SEO : Web optimalizujeme na několik klíčových slov, které souvisí s nabídkou. Jeden z úspěchů je první stránku a první místo na klíčová slova dřevostavby hradec králové (ke dni 16.1.2011) obrázek

[tabulka projektu]

Portál pro podnikavce a investory

Sobota, Září 18th, 2010

Vytvořili jsme nový portál pro všechny podnikavce, inovátory a investory. Máte zajímavé nápady a hledáte investora? Jste investor a hledáte odvážný investiční nápad? Chcete být v obraze? Navštivte portál Busyman.cz a podívejte se na galerii chytrých nápadů, luxusní hračky nebo zajímavé zkušenosti úspěšných.

obrázek

Hotsnack – snacky (krekry) ke smažení v oleji

Úterý, Červen 15th, 2010

Hotsnack jako E-shop měl být trefný pro svoji klientelu jak barevností, tak přehledností a hlavně originalitou na trhu s podobným zbožím. Dokázali jsme během 2 měsíců dokončit zcela funkční internetový obchod, který již úspěšně láká své zákazníky.V mo­mentální chvíli pracujeme na tiskovinách, optimalizaci a celkové propagaci webu.

Pro tento web jsme nafotili i mnoho fotografií na míru, aby vše ladilo dle potřeby profesionální image.Pár ukázek naleznete níže.

Ostatní grafické prvky stímto e-shopem budeme postupem času přidávat k náhledu.Více však uvidíte a najdete přímo na webu www.hotsnack.cz

Hotsnack

Fotografie

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Ořezaný hotsnack

hotmix

Z předchozí galerie můžete vidět, že klasická fotografie je potřeba upravit. U fotografií můžeme vyretušovat nedostatky, koordinovat jas, kontrast či barvy. Není problém většinu fotografií například vyřezat a umístit na potřebný podklad či pozadí.

obrázek

Tvorba etikety

Pro produkty jsme navrhli a následně v tiskárně www.tisknemeprovas.cz realizovali etikety.Etikety jsou označeny množstvím, názvem a následně složením snacků.

hotsnack_etiketa

[tabulka projektu]

Autoservis Havlik

Středa, Březen 31st, 2010

Expresní řešení webové prezentace, která byla vytvořena již dle novodobých parametrů: flexibilní design ( přizpůsobí se rozlišení ), jednoduchá administrace pro vkládání inzerátů ( vložení automobilu, dopsání textu, přiložení obrázků ).

Tato webová prezentace je ukázkou optimálního a levného řešení k počáteční propagaci na internetu.

Autoservis Havlík Vám nabízí opravy vozidel všech známých značek. V nabídce naleznete pneuservis, dovoz automobilů, náhradní díly, tuningové doplňky či kompletní ruční mytí vozidel.

autoservis havlik

[tabulka projektu]

Web zabezpečení vozidel Auto TOPRA

Úterý, Srpen 18th, 2009

Auto Topra jsou specialisté na zabezpečení automobilů. Do vozu vám namontují špičkové bezpečností zařízení od nejlepších značek. Mimo jiné je Auto Topra autorizované středisko Defend Lock, Construct, Jablotron, HookZámky řazení, zámky pedálů, moderní autoalarmy s GPS lokátory, kódování autoskel a karosérie. Prostě to nejlepší, co můžete pro auto pořídit. Nevíte si rady? V Topře vám poradí, jaké zabezpečení je pro váš automobil vhodné.

Pobočky Auto Topra najdete v Praze a v Brně. Pokud se vám ale nechce auto nikde nechávat, Topra za vámi přijede s montážním vozem a zabezpečení namontuje obratem třeba na parkovišti před vaším domem.

Ukázka grafického návrhu Auto Topra

Design Topra

[tabulka projektu]

Redesign webu od Aria studia

Předchozí webová prezentace společnosti už neodpovídala současným trendům, web byl statický a s narůstajícím obsahem bylo obtížné udržovat informace aktuální a přehledné. Navíc grafika byla okoukaná.

Kromě nového designu, který jistě potěší všechny návštěvníky, došlo především k programovým změnám. Nově je web postaven na redakčním systému, což velmi usnadňuje aktualizaci a přidávání dalších informací a produktů. Upravili jsme strukturu webu a hierarchii menu pro snadnější navigaci na webu.

Prohlédněte si výsledek a kvalitně zabezpečte svůj automobil proti zlodějům.

Tvorba www stránek Bazény a zastřešení

Úterý, Srpen 11th, 2009

Kompletní tvorba www stránek zaměřených na zastřešení bazénů.

Náhled grafiky

Design Bazény

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

 • návrh nové grafiky webu
 • kódování html šablony
 • implementace redakčního systému

Tvorba miniwebu Lepší nabídka

Pátek, Srpen 7th, 2009

Hledáte dovolenou, letenky nebo ubytování? Pošlete svoji nejlepší nabídku a brzy zjistíte, jestli vám najdeme lepší. Jsme přesvědčeni, že vás mile překvapíme. Najděte lepší nabídku ubytování, levnější letenky nebo dovolenou.

Jednoduchý miniweb od Aria studio podle návrhu Pavla Kovandy.

Design lepšínabídka

[tabulka projektu]

Miniweb Elektro Trčka

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a realizace miniwebu pro montáž a opravy elektrických zařízení Elektro Trčka

Design Elektro Trčka

[tabulka projektu]

Papírové tašky a obaly Obalpap

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafiky a implementace vlastního e-shopového řešení pro prodejce papírových obalů a tašek.

Obalpap s provozovnou v Hradci Králové disponuje grafickým dtp studiem, ofsetovým digitálním tiskem a sítotiskem. Dokončující knihařské zpracování se provádí v Mikulovicích u Pardubic, zejména laminace, výsek, lepení a další polygrafické práce.

Hlavní náplní firmy je především výroba papírových tašek a kartonových obalů na láhve.

Ukázka grafického návrhu e-shopu

Design Obalpap

[tabulka projektu]

Práce Aria studia

Aria studio se postaralo o kompletní realizaci projektu od návrhu po konečnou implementaci.

 • Návrh grafiky internetového obchodu
 • Kódování XHTML šablon
 • Vytvoření vlastního řešení pro e-shop
 • Implementace šablon do e-shopu

Tvorba www stránek Penzion Zvonička

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a tvorba internetových stránek penzionu Zvonička v Krkonoších.

Penzion Zvonička nabízí příjemné ubytování v centru našich nejvyšších hor Krkonoš. V zimě skvělé místo pro zimní sporty. Malý lyžařský vlek pro začátečníky přímo u chalupy. Pro náročně staví přímo před penzionem skibus do Pece pod Sněžkou. V létě je penzion Zvonička výborný výchozí bod pro turisty i cykloturisty. Své vychované zvířecí miláčky můžete vzít s sebou.

Ukázka designu webu

Design Zvonička

[tabulka projektu]

Práce Aria studia

Pro tento web jsme se postarali o kompletní realizaci projektu. Návrh grafiky webu, jeho nakódování a zveřejnění na našem webhostingu.

Webová fotogalerie Fotosvět

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafiky a tvorba www stránek s webovou fotogalerií. Web Fotosvet představuje zajímavý charitativní projekt. Dozvíte se zde zajímavé informace především o rozvojových zemích jako je například Indie. Máte možnost prohlédnout si zde unikátní obrázky z cest. Navíc si můžete objednat fotokalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely v těchto zemích.

Ukázka navrženého designu

Design Fotosvet

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Navrhli jsme logo a design www stránek a webové fotogalerie. Grafiku jsme nakódovali a implementovali redakční systém. Web sídlí na našem webhostingu.

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Neděle, Květen 17th, 2009
Logo Delfin

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Tvorba www stránek stavební firmy DELFIN-HK, spol. s r.o. z Hradce Králové. Firma je Generálním dodavatel staveb. Na trhu působí již od roku 1992.

Stavební firma Delfin-HK se zabývá činností v oblasti:

Ukázka grafiky www stránek

Delfin HK – design homepage Delfin HK – design stránka

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Pro web Delfína jsme navrhli novou grafiku včetně animace v hlavičce webu. Web jsme kompletně nakódovali a implementovali redakční systém. Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

Další webové prezentace

Neděle, Květen 17th, 2009

Ukázka některých webových stránek, které jsme dělali v předchozích letech (2004–2008). Berte prosím v úvahu, že mnohé stránky nejsou v původní podobě. Často se na nich podepsala špatná údržba obsahu i webu jako takového.

Topení, plyn, voda

Sobota, Květen 9th, 2009
Logo JK Trade HK, s.r.o.

Profil společnosti JK Trade HK

Společnost JK Trade HK sídlící v Hradci Králové se zaměřuje v první řadě na velkoobchod a maloobchod výrobků z oblasti topení, plyn a voda. Nedávno firma rozšířila svůj sortiment o solární systémy a tepelná čerpadla. Kromě prodeje zajišťuje JK Trade HK také montáže topenářských, vodovodních a plynových systémů. Zajímavá pro Vás může být i možnost zapůjčení některého montážního vybavení.

Více o projektu

Topení, plyn, voda JK Trade je mladá firma. Webová stránka byla připravována od úplného začátku, jde o první web společnosti. Autorem grafického designu stránek je Pavel Kovanda, který zároveň navrhl i logo společnosti. Srdcem webu je redakční systém WordPress upraveným pro potřeby firemní prezentace. Hlavním úkolem stránky je prezentovat nabízený sortiment obchodu (produkty topení, plyn, voda, solárný systémy, teplená čerpadla), nabídnout návštěvníkům katalogy ke stažení a poskytnout další důležité informace bez osobní návštěvy obchodu.

[tabulka projektu]

Ukázka designu

JK Trade HK – Design www

Více o obsahu webu

Hlavní sortiment prodeje je rozdělen do několka kategori. Z nabídky topení jsou to především kotle, radiátory, podlahové vytápění, plynová topidla a sporáky, plynové kotle. Z oblasti vody si vyberete jak vodovodní čerpadla, tak vybavení koupelen. Další zajímavou oblastí mohou být solární systémy. Celý obsah webu si můžete prohlédnout na Topení, plyn a voda.

Pozice ve vyhledávačích (SEO)

Web je na několik klíčových slov na předních pozicích ve vyhledávačích google i seznam.