Archive for the ‘Rozpracované projekty’ Category

Právě připravujeme či pracujeme

Středa, Duben 15th, 2009

Plastová okna Řepov

Pondělí, Říjen 29th, 2007

Pro nově vzniklou firmu zabývající se prodejem plastových oken připravujeme webové stránky a další reklamní materiály. Webová stránka je již spuštěna, v současné době pracujeme na obsahu webu, aby návštěvníci snadno našli důležité informace o jednotlivých typech plastových oken.

Ukázka návrhu webu Plastová okna Řepov

Web Plastová okna Řepov

Ukázka návrhu vizitek Plastová okna Řepov

vizitky Plastová okna Řepov

[tabulka projektu]

První český hudební web

Neděle, Září 23rd, 2007

Právě dokončujeme hlavní grafické práce na prvním českém hudebním webu www.musicsite.cz. Starý design již nebyl dostačující a tak jsme dostali za úkol jej osvěžit moderním stylem s retroprvky, které dodají webu svůj vlastní styl. Na webu naleznete informace o české i zahraniční hudební scéně. Hudební novinky, hitparády a informace o koncertech… U nás si zatím můžete prohlédnout ochutnávku připravovaného designu.

Ukázka nového designu webu

Design MusicSite
Tričko MusicSite

[tabulka projektu]

Dámská móda

Pondělí, Srpen 13th, 2007

Připravuje prezentaci italské módy pro dámy. Dámská móda Lola Pelle Fashion jsou obchody s italskou módou známých značek jako Mayo Chix, Coconuda, Amnesia, Eight Sin a spousta dalších. Kromě oblečení pořídíte samozřejmě i kabelky, boty, módní doplňky, bižuterii. Pro zákaznice je připraven 100% servis. Například je pro Vás zajištěna úprava zakoupených oděvů na míru. Na vybraných prodejnách na vás čekají i další výhody jako moderní solárium.

Obchody Lola Pelle Fashion najdete v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Mladé Boleslavi a Kolíně. Přijďte si vyzkoušet italskou módu. Budete mile překvapena.

Ukázka grafického návrhu webu

Design Lola Pelle Fahion

[tabulka projektu]