Webdesign

Děláme webové stránky a webové aplikace

Zaměřujeme se hlavně na tvorbu www stránek s administračním rozhraním. Za dobu našeho působení jsme získali mnoho zkušeností nejen s tvorbou www stránek, ale také s jejich následnou údržbou a propagací na českém internetu. Používáme ověřené postupy a technologie, které jsou zárukou úspěšného webu.

obrázek

Technologie pro tvorbu www stránek

Při tvorbě webů dbáme na dodržování standardů a doporučení pro přístupnost a použitelnost www stránek. Na našich webech najdete technologie XHTML (Extensible HyperText Markup Language) pro definici struktury www stránek. Grafický návrh je obvykle zpracován v programu Adobe Photoshop a následně pomocí CSS stylů (Cascading Style Sheets) upraven do webové šablony. Pro tvorbu dynamických www stránek používáme programovací jazyk PHP (Hypertext Preprocessor), případně Java Script. Obsah webu je skladován v MySQL databázi a může být relativně snadno přesunut na jiný systém nebo použit v dalších médiích.

obrázek

Více informací o naší práci

Nebudeme Vás dále zaměstnávat hloupými texty. Více o naší práci se můžete dozvědět z našich referencí. Chcete-li se zeptat na další informace o tvorbě webu, kontaktujte nás jednou z nabízených možností, rádi Vám vše vysvětlíme a ukážeme.

Comments are closed.