Skip to content

O nás

[* notebook.jpg .[aligncenter size-full wp-image-738](notebook) *]

První **webové prezentace** jsme začali vytvářet již v roce 2004. Od té doby jsme realizovali mnoho zajímavých **internetových stránek** a spolupracovali jsme na mnoha projektech například formou tvorby **designu**. Máme mnoho kontaktů na další osoby či společnosti z našeho oboru, se kterými často pracujeme na společných zakázkách. Díky tomu Vám můžeme nabídnout mnohem širší sortiment služeb a navrhnout různé možnosti řešení Vaší **webové prezentace**.

Naším cílem je nabídnout Vám **internetové řešení** na míru Vašemu podnikání. Nejvíce se o naší práci dozvíte prohlídkou našich “referencí”:/reference. Případné dotazy či poptávku služeb můžete směřovat na info@aria-studio.cz. Můžeme Vám vytvořit kompletní webovou prezentaci, registrovat doménu a zajistit webhosting, nebo provést SEO optimalizaci Vašich stránek, doplnit grafické prvky či flash animace, zajistit **registrace do katalogů** či Vám poradit v oblasti internetové reklamy.

Od roku 2008 rozšiřujeme působnost v oblasti provozu vlastních internetových obchodů (např: www.lekaria.cz) a jejich **optimalizace pro vyhledávače** jako je google či seznam.
[* loga_aria.jpg .[aligncenter size-full wp-image-1323](obrázek) *]

V roce 2010 jsme odstartovali vlastní internetový obchod www.hotsnack.cz, který nás posunul blíže k problematice chodu internetového obchodu. Můžeme Vám tak přesněji poradit a odpovědět na otázky ohledně internetového obchodu.

– více “o tvorbě www stránek”:-tvorba-www-stranek
– více “o designu www stránek”:-design-www-stranek
– více “o reklamních banerech”:-reklama-a-webova-grafika