Skip to content

Webdesign

== Děláme webové stránky a webové aplikace

Zaměřujeme se hlavně na **tvorbu www stránek** s administračním rozhraním. Za dobu našeho působení jsme získali mnoho zkušeností nejen s **tvorbou www stránek**, ale také s jejich následnou údržbou a propagací na českém internetu. Používáme ověřené postupy a technologie, které jsou zárukou **úspěšného webu**.

[* design_web.jpg .[aligncenter size-full wp-image-1313](obrázek) *]

== Technologie pro tvorbu www stránek

Při **tvorbě webů** dbáme na dodržování standardů a doporučení pro **přístupnost a použitelnost www stránek**. Na našich webech najdete technologie XHTML (Extensible HyperText Markup Language) pro definici **struktury www stránek**. Grafický návrh je obvykle zpracován v programu Adobe Photoshop a následně pomocí CSS stylů (Cascading Style Sheets) upraven do webové šablony. Pro tvorbu **dynamických www stránek** používáme programovací jazyk PHP (Hypertext Preprocessor), případně Java Script. Obsah webu je skladován v MySQL databázi a může být relativně snadno přesunut na jiný systém nebo použit v dalších médiích.

[* html_logo.jpg .[aligncenter size-full wp-image-1315](obrázek) *]

== Více informací o naší práci

Nebudeme Vás dále zaměstnávat hloupými texty. Více o naší práci se můžete dozvědět z “našich referencí”:/reference. Chcete-li se zeptat na další informace o tvorbě webu, “kontaktujte nás”:-kontakty jednou z nabízených možností, rádi Vám vše vysvětlíme a ukážeme.