Skip to content

Tvorba www stránek

== WWW stránka s administračním rozhraním

Internetové stránky nabízíme ve *výhodném balíčku* s dalšími službami. Dostanete kompletní produkt se všemi náležitostmi, které webová stránka potřebuje, aby mohla být úspěšná. Díky tomu bude vaše investice maximálně přínosná vašemu byznysu.

=== Co webový balíček obsahuje?

– Návrh grafiky webové stránky
– Vytvoření optimalizované šablony
– Implementace šablony do redakčního systému
– Úprava a nastavení redakčního systému
– Doplnění obsahu
– Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
– Zápis do katalogů www stránek
– Pravidelná údržba www stránek

=== Návrh grafiky webové stránky

**Tvorba webu** začíná návrhem. Více se dozvíte v sekci věnované “tvorbě designu www stránek”:-design-www-stranek. Připravíme Vám grafiku podle vašich podkladů a požadavků. Ten máte možnost dále připomínkovat, dokud nebude odpovídat vaší představě. Schválený design zpracujeme do www stránky.

=== Vytvoření šablony www stránek

Hotový grafický návrh je potřeba *rozřezat* a znovu poskládat do takzvané **webové šablony**. K její tvorbě používáme nejmodernější technologie XHTML a CSS. Vytvořenou šablonu automaticky optimalizujeme, aby byla dobře použitelná návštěvníky webu a zároveň dobře přístupná pro vyhledávací roboty indexující obsah webu.

=== Implementace do redakčního systému

Šablonu www stránek nasazujeme na redakční systém. Používáme osvědčený **systém wordpress**, který jsme upravili tak, aby byl co nejefektivnější pro běh firemní webové prezentace. Systém Vám umožní snadnou editaci obsahu, doplňování novinek, akcí a další věci. Systém spolu s naší šablonou se postará, aby výsledná stránka vypadala vždy stejně dobře.

=== Doplnění obsahu www stránek

Nejdůležitější částí www stránek je samozřejmě jejich obsah. Abychom Vám přípravu webu co nejvíc usnadnili, doplníme Vám na web připravený obsah. Stačí nám zaslat obsah stránek například ve word dokumentu. Obsah na web přidáme a dohlédneme na to, aby byl dobře strukturovaný a čitelný. Chcete na web přidat fotogalerii, žádný problém, pošlete nám fotografie. Vytvoříme vám na webu líbivou galerii.

=== Optimalizace pro vyhledávače

Aby byl web úspěšný, je důležité, aby byl vidět na předních stránkách vyhledávačů jako je Seznam a Google. V tomto směru Vám budeme také maximálně nápomocni. Víme, jak vyhledávací mechanismy fungují, a váš web připravíme tak, aby vyhledávací roboti snadno zaindexovali všechen obsah.

=== Zápis webu do katalogů www stránek

Startující web je dobré dostat hned na začátku do povědomí webových vyhledávačů. Zápis webu do katalogů www stránek (cca 100 katalogů) může startovní pozici webu velmi příznivě ovlivnit. Postaráme se, aby váš web byl vidět a odkazovaly na něho katalogy s kvalitním popisem vašich služeb.

=== Pravidelná údržba webu

Web bude úspěšný jen v případě, že bude pravidelně aktualizován a doplňován dalšími informacemi. Abychom Vám tyto činnosti co nejvíce usnadnili, nabízíme Vám možnost dohodnout se na dlouhodobé spolupráci. Postaráme se o technické věci. Stačí, když nám na email pošlete informace o změnách v obsahu, my obratem aktualizujeme web. “Co vše údržba www stránek zahrnuje?”:-sprava-www-stranek