Archive for the ‘Reference’ Category

Herní studio Realm Masters

Čtvrtek, Listopad 28th, 2013

Vytvořili jsme webové stránky herního studia Realm Másters Interactive s.r.o. Tato Česká společnost se soustředí zejména na vývoj her pro mobilní telefony. Stránka prezentuje především jejich první hru, arkádu s pohádkovým příběhem Tales of Furia.

[tabulka projektu]

Centre of Excellence Prague

Sobota, Listopad 2nd, 2013

Zpracování šablony a nasazení redakčního systému technologické firmy Centre of Excellence Prague

CoEP nabízí služby jako technologický audit, návrh a ověření technologie nebo materiálové inženýrství.

Nestůjte na míste, držte krok s dobou a investujte do inovací, které posunou váš byznys před konkurenci. V CoEP vám s tím pomohou.

CNC DELFIN – řezání vodním paprskem

Sobota, Březen 23rd, 2013

Vytvořili jsme nové webové stránky pro společnost CNC DELFIN zaměřenou na přesné řezání a obráběním metodou vodního paprsku.

Specialisté na strojní dělení materiálů za pomoci vysokotlakého vodního paprsku. Společnost CNC DELFIN s.r.o. sídlí nedaleko Hradce Králové v obci Lhota pod Libčany 104.

Obráběcí stroj řeže všechno pomocí vodního paprsku

Nový stroj s řeznou plochou 4000×3000 mm vybavený pěti-osou řezací hlavou s možností náklonu 60° v obou osách. Technologie výklopné hlavy a řezu vysokotlakým vodním paprskem umožňuje vyhovět i složitým a netradičním požadavků ze strany klientů.

Proč je řezání vodním paprskem dobrý nápad?

 • Univerzálnost – můžeme řezat téměř všechny pevné i měkké materiály
 • „Studený řez“ – řezaný materiál není tepelně ovlivněn
 • Minimální silové působení na řezaný materiál – nedochází ke vzniku mikrotrhlin
 • Minimální prořez – mezera mezi polotovary pouze 3 mm
 • Přesný řez bez otřepu
 • Technologie je šetrná k životnímu prostředí
Ukázka vyřezaného výrobku Řez vodním paprskem

Co všechno jde řezat vodním paprskem?

 • Kovy (vodní paprsek řeže ocel, nerez, hliník, měď, plech a další)
 • Kámen (mramor, žula, umělý kámen, pískovec a další). Otočná hlavA dokáže seříznout i ostré hrany například žulových schodů.
 • Keramika (řezání dlažby, obkladů, tvarovky…)
 • Sklo
 • Řez měkkých materiálů (PVC, molitan, plexi, koberce, kůži a další)
 • Řezání gumy, dřeva, plastů…

Ukázka grafiky www stránek

Ukázka grafiky

[tabulka projektu]

Práce Aria-studio.cz

Pro CNC DELFIN jsme navrhli originální grafiku, zpracovali web (kódování, instalce redakčního systému, doprogramování dle požadavků). Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

ANSILVER – OdstraněníPlísně.cz

Pondělí, Srpen 27th, 2012

Spustili jsme nový web o přípravcích na odstranění plísní především v domácnostech.

Výrobky řady ANSILVER jsou šetrné k životnímu prostředí. Stříbro je přirozená přírodní látka účinná proti bakteriím a plísním. Právě tohoto efektu je využito v přípravcíh ANSILVER PROFI a ANSILVER ASANEX.

Více o odstraňování plísní se dozvíte na webu ODSTRANĚNÍPLÍS­NĚ.cz

obrázek

Design for life – interiérový design

Středa, Únor 15th, 2012

Na nové webové stránce interiérové designerky Renaty Kopecké najdete nejen ukázky jejích prací. Pokud se chystáte k rekonstrukci bytu nebo domu v Brně a okolí, určitě nenechte nic náhodě a poraďte se s profesionály.

Interiérový specialisté v Design for life pro vás nejen vytvoří vizuální návrh budoucích prostor, ale také se postarají o veškerou realizaci.

Nejen, že vám bude nabídnut moderní design založený na vašich preferencích a vyladěný do funkčních a estetických detailů, na které byste samy nepomysleli. Navíc nebudete muset shánět řemeslníky, ověřovat jejich kvalitu, hlídat je a kontrolovat jejich práci. Všechno za vás zařídí odborníci na interiérový design a interiérový architekti z Design for life.

[tabulka projektu]

Bohaté vlasy – netrapte se s vypadáváním vlasů

Pátek, Prosinec 23rd, 2011

Připravili jsme jednoduchý internetový obchod s vlasovou kosmetikou Bohaté vlasy. Dodejte vlasům potřebné živiny s přípravky Rogaine a omezte nadměrné vypadávání vlasů. Když už vám nějaký vlas na hlavně chybí, použijte vlasový zesilovač, který chybějící vlasy efektivně zamaskuje a vy se můžete opět cítit skvěle.

Vlasový zesilovač MANE

MANE je britská společnost, která se již od roku 1970 zabývá produkcí vlasových zesilovačů a nabízí snadné řešení pro lidi s jemnými a řídnoucími vlasy.

Chcete aby Vaše vlasy působili okamžitě zdravým a bohatým dojmem?

Zesilovač vlasů MANE ve spreji nabízí kosmetické řešení během pár sekund. Zesilovač vlasů Mane je unikátní keratinový mikrovláknový přípravek, který efektně překrývá místa s řídkými vlasy.

Jak vlasový zesilovač funguje?

Vlasový zesilovač snadno zakryje místa, kde vám již viditelně prosvitá pokožka. Vlasy jsou doplněny nanovlákénky KERATINU, stejný materiál, ze kterého jsou vaše vlasy tvořeny. Tato nanovlákna přirozeně přilnou k Vašim vlasům a získaný objem působí zcela přirozeně a vydrží po celý den. Ať jste muž či žena, ze široké škály odstínů MANE si vyberete přesně tu, která se přizpůsobí vašim vlasům. Vlasové zesilovače MANE nejsou testované na zvířatech.

Ukázka grafiky www stránek

Ukázka grafiky

[tabulka projektu]

Práce Aria-studio.cz

Pro CNC DELFIN jsme navrhli originální grafiku, zpracovali web (kódování, instalce redakčního systému, doprogramování dle požadavků). Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

ŠPANIEL GROUP, a.s.

Pondělí, Září 12th, 2011

Společnost ŠPANIEL GROUP, a.s. je výrobcem unikátního izolačního materiálu AERO-THERM ve formě pasty. My jsme pro ŠPANIEL GROUP navrhli corporate identity (o které napíši více v samostatné referenci) a grafiku webových stránek včetně tiskových propagačních materiálů. Webovou stránku jsem také vytvořili a dále ji zdokonalujeme.

ŠPANIEL GROUP, a.s. je poměrně mladá společnost, která vyrábí a distribuuje výrobky řady ŠPANEIL SYSTÉM, především termoaktivní izolační stěrku AERO-THERM.

Moderní tepelná izolace

AERO-THERM je materiál ve formě pasty s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Jeho využití je velmi široké. Prozatím nachází využití především ve stavebnictví, kde nahrazuje dražší a nepraktické zateplovací materiály jako polystyrén. Výhodou AERO-THERM je především jednoduchá manipulace. AERO-THERM se aplikuje jako vnitřní zateplení (přilne téměř ke všem povrchům) ve vrstvě 1mm. Není nic jednoduššího, než při příštím malování rovnou kvalitně zateplit jakoukoli nemovitost.

Více se o materiálu AERO-THERM a distribuční síti, kde jej můžete pořídit dozvíte na novém webu společnosti ŠPANIEL GROUP, a.s.

[tabulka projektu]

Několik grafických designů

Neděle, Leden 23rd, 2011

Několik vybraných grafických návrhů k nahlédnutí.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy webových stránek

Neděle, Leden 23rd, 2011

Pro mnoho zákazníků, společností a firem jsme vytvořili mnoho grafických návrhů. Níže se můžete podívat na některé z nich. Ukázky níže jsou pouze částí z naší práce za rok 2010. Zkusíme postupně doplnit jak nové grafiky, tak třeba i ty z předchozích let.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Letecká škola a prodej vrtulníků Nisa Air s.r.o.

Neděle, Leden 23rd, 2011

Ve spolupráci s SIR extra, s.r.o. byl připraven design pro leteckou školu a prodej vrtůlníků. Nisa air nabízí prodej vrtulníků, leteckou školu, pronájem či servis a údržbu.

obrázek

[tabulka projektu]

Akční letáky : Roosters bar Hradec Králové

Sobota, Leden 22nd, 2011

Hradec Králové má již několik barů, jedním z nich je Roosters Bar, který naleznete v areálu Nového pivovaru. Každý měsíc jsou pro Vás připraveny různé akce, které je potřeba publikovat ať už na webu, nebo právě pomocí reklamních letáků, které jsme schopni připravit a navrhnout dle Vašich požadavků. Návrh letáku a další tiskoviny Vám rádi připravíme podle dodaných podkladů.

obrázek V roce 2010 proběhlo mnoho studentských akcí, na které se studenti dostali zdarma. obrázek obrázek DJ UWA & Lucaso spolu s DJ Wiperem na mejdanu s Dominikou Mesarošovou. Grafické pojetí muselo být ve stylu bulvárních časopisů. roosters bar Silvestr 2010 v Roosteru obrázek obrázek Na baru můžete objednat velké množství různých drinků a dalšího alkoholu. obrázek Roosters bar navštívilo mnoho zvůčných jmen. obrázek Nevýhodou při rozměru A6 a mnoha textů je hlavně špatná čitelnost. Ovšem dá se pro oko optimalizovat například barevným rozdělením pomocí barevných pruhů.

Návrh vstupenky není problém sjednotit s ostatní grafikou celé prezentace ( s webem, letáky, vizitkou a pod. ) vstupenka

Univerzální design pro internetové obchody

Sobota, Leden 22nd, 2011

Na přání jsme vytvořili univerzální design, který lze snadno upravit a připravit pro eshop s oblečením, auty, tonnery či nábytkem.Koncept zůstává stejný, pouze se pak mění hlavička webu, barevné schéma a obsah. Není problém pak v kratším časovém úseku vytvořit více vzhledů. Zajímavá je také úspora financí, protože pouze změna barev a hlavičky není časově náročná.

Za rok 2010 jsme vytvořili několik variant a asi 30 barevných možností. Několik ukázek naleznete níže.

E-shop template

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

[tabulka projektu]

Hotel Paganini

Úterý, Leden 18th, 2011

Pro luxusní hotel Paganini jsme vytvořili nový design webové prezentace, která Vám již nyní nabízí velmi pěkné ubytování v hotelu ve městě Mělník či Brandýse nad Labem. Tento web tvoříme společně s firmou Cybers s.r.o. , kterou Vám rádi doporučíme k projektům, které vyžadují náročnější programování a části webu.

obrázek Úvodní stránka dá výběr ze dvou hotelů pomocí zobrazené fotografie. Na pozadí celého webu bude znít hudba, která doladí atmosféru designu pro příchozí návštěvníky. obrázek Grafika je pak odlišena pro snadnější orientaci doplněním tyrkysové barvy pro hotel v Brandýse. obrázek

[tabulka projektu]

Dřevostavby na klíč

Neděle, Leden 16th, 2011

Jednoduchá a přehledná webová prezentace s rodinnými domy formou dřevostavby je určena pro návštěvníky, kteří chtějí jasné a stručné informace o těchto domech.

obrázek obrázek obrázek obrázek Webová prezentace je napojena na administrační systém wordpress, který je vcelku snadné ovládat bez znalosti kódování či programování.U­živatel tak snadno aktualizuje webové stránky pohodlně v reálném čase. obrázek

SEO : Web optimalizujeme na několik klíčových slov, které souvisí s nabídkou. Jeden z úspěchů je první stránku a první místo na klíčová slova dřevostavby hradec králové (ke dni 16.1.2011) obrázek

[tabulka projektu]

Grafický design tiskovin pro Ave Bohemia

Neděle, Leden 16th, 2011
tisk obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek

[tabulka projektu]

Grafické návrhy pro vasewebovky.cz

Sobota, Leden 15th, 2011

Úspěšně spolupracujeme již delší čas s www.vasewebovky.cz, pro než dodáváme hlavně grafické návrhy webových stránek. Úspěchem pak jsou zákazníci, kteří objednají díky naší grafice další tvorbu webových stránek.

Vašewebovky
obrázek obrázek

Autoškola pro Prahu, Ústí nad Labem a Beroun ( logo firmy bylo dodáno ) autoškola

Autoservis, pneuservis či ruční mytí vozidel. Pro firmu Autoheas dále připravujeme návrhy letáčků s přehledem služeb či ceníkem pneumatik. autoservis

Jazyková škola Dušan Žižka Vám může nabídnout kvalitní výuku jazyků. žižka Díky virtuálním prohlídkám můžete mít na webu aplikaci, která z několika spojených fotografií vytvoří návštěvníkům dojem, jakoby byly na místě a mohou si tak prohlédnout třeba vaši firmu, místo či prostory. Virtuální prohlídky

Velká Úpa Pension Modřín obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Interiérový designer Tomáš Marx

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro Tomáše Marxe.

obrázek

[tabulka projektu]

Panství Velichov

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro Panství velichov obrázek

[tabulka projektu]

Restaurace Labská Bašta

Sobota, Leden 15th, 2011

Ve spolupráci s vasewebovky.cz jsme vytvořili design pro restauraci Labská Bašta.

obrázek

[tabulka projektu]

Náhradní díly pro kotle, bojlery, topidla či sporáky.

Sobota, Leden 15th, 2011

Spustili jsme internetový obchod s náhradními díly pro kotle a podobná výhřevná zařízení. E-shop barta-dily.cz je postaven na systému OXID eshop, který je pro uživatele velice dobrým nástrojem k prodeji přes internet.

Naše práce byla od začátku díky dobrému zadání a připraveným podkladům velice dobře připravena. Nejdříve u e-shopu uděláme potřebnou analýzu zohledňující požadavky zákazníka, poté je třeba navrhnout logo a celkový design webové stránky. Po odsouhlasení se design implementuje a nasadí na hotový a odladěný systém OXID eshop, který je ve finále potřeba správně nastavit a upravit detaily tak, aby vyhovovaly požadavkům.

obrázek

Po dokončení a spuštění internetového obchodu teprve začíná ta největší práce – získat relevantní návštěvnost, která vede k co nejvíce konverzím a následnému zisku. V první řadě je třeba sledovat statistiky návštěvnosti, které jsou ke každému webu zdarma. Poté je třeba e-shop registrovat do katalogů, exportovat seznam produktů na zbozi.cz a jiné weby, připravit PR články a důkladně optimalizovat klíčová slova dle analýzy vyhledávání na nejpoužívanějších vyhledávačích google.cz a seznam.cz.

Snad vám tyto stručné informace pomohly představit si, jak tvorba takového obchodu probíhá.

obrázek obrázek obrázek

[tabulka projektu]

Portál pro podnikavce a investory

Sobota, Září 18th, 2010

Vytvořili jsme nový portál pro všechny podnikavce, inovátory a investory. Máte zajímavé nápady a hledáte investora? Jste investor a hledáte odvážný investiční nápad? Chcete být v obraze? Navštivte portál Busyman.cz a podívejte se na galerii chytrých nápadů, luxusní hračky nebo zajímavé zkušenosti úspěšných.

obrázek

Hotsnack – snacky (krekry) ke smažení v oleji

Úterý, Červen 15th, 2010

Hotsnack jako E-shop měl být trefný pro svoji klientelu jak barevností, tak přehledností a hlavně originalitou na trhu s podobným zbožím. Dokázali jsme během 2 měsíců dokončit zcela funkční internetový obchod, který již úspěšně láká své zákazníky.V mo­mentální chvíli pracujeme na tiskovinách, optimalizaci a celkové propagaci webu.

Pro tento web jsme nafotili i mnoho fotografií na míru, aby vše ladilo dle potřeby profesionální image.Pár ukázek naleznete níže.

Ostatní grafické prvky stímto e-shopem budeme postupem času přidávat k náhledu.Více však uvidíte a najdete přímo na webu www.hotsnack.cz

Hotsnack

Fotografie

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Ořezaný hotsnack

hotmix

Z předchozí galerie můžete vidět, že klasická fotografie je potřeba upravit. U fotografií můžeme vyretušovat nedostatky, koordinovat jas, kontrast či barvy. Není problém většinu fotografií například vyřezat a umístit na potřebný podklad či pozadí.

obrázek

Tvorba etikety

Pro produkty jsme navrhli a následně v tiskárně www.tisknemeprovas.cz realizovali etikety.Etikety jsou označeny množstvím, názvem a následně složením snacků.

hotsnack_etiketa

[tabulka projektu]

Ostatní ukázky designu

Středa, Květen 12th, 2010

Návrh loga – logomanuálu

Chcete-li založit vlastní značku, obnovit logo, či vytvořit logo v křivkách, není to žádný problém. Již jsme spolu s webovými prezentacemi vytvořili desítky log.Několik na ukázku najdete níže. K logu na přání vytvoříme i logomanuál či celkový grafický styl.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Vizitky

Vizitky tvoříme většinou v standartním rozměru 9×5cm nebo 5×9cm. Můžete si vybrat jestli vizitka bude na šířku či výšku.

vizitky svatební salón obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh poukazů, karet, vstupenek.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plakátů a letáků

K vizitkám či jiným propagačním materiálům, Vám můžeme navrhnout třeba i leták, plakát či nějaký ten inzerát do novin, prospektu nebo časopisu.Několik grafických příkladů najdete níže.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrhy plachet či velkých tiskovin

Pro velkoformátový tisk a výrobu je potřeba již tvořit v křivkách, které Vám zajistí vysokou kvalitu provedení. Neobsahují totiž různé kostičky, deformace obrazu a pod, které způsobuje komprimace u klasických rastrových obrázků.Pokud však chcete velkoformátový tisk s fotografií, je potřeba aby všechny obrázky měli vysoké rozlišení.

obrázek obrázek obrázek

Novoroční pfka

Na vánoce Vám vytvoříme pf přání či jiné Vánoční pohledy.

obrázek obrázek obrázek obrázek

Návrh na polep automobilů

Nedokážete si představit jak bude vypadat Váš automobil s polepem a reklamou ? Můžeme Vám udělat návrh s náhledem, který Vám přiblíží představu jak bude design reklamy vypadat.

obrázek

Roosters Cocktail Bar – Program Duben

Čtvrtek, Duben 1st, 2010

Nová verze programu pro Roosters Cocktail Bar v Hradci Králové byla upravena dle osobního testu v terénu. Vydali jsme se podívat na předešlý program do prostředí s tmou, světly, hudbou a různými drinky. Nebylo to čitelné a jasné o co jde. V této verzi i při 5ti pivech čtenář pozná, v který den se koná ona akce. Optimalizovali jsme barvy a rozložení pro použití tak, aby obsahoval přehledně všechny informace.

Roosters Cocktail Bar se nachází v areálu Nového Pivovaru, nabízí možnost využití živého večera za přítomnosti mnohých drinků, hudby a zábavy.

Roosters bar Student action

[tabulka projektu]

Autoservis Havlik

Středa, Březen 31st, 2010

Expresní řešení webové prezentace, která byla vytvořena již dle novodobých parametrů: flexibilní design ( přizpůsobí se rozlišení ), jednoduchá administrace pro vkládání inzerátů ( vložení automobilu, dopsání textu, přiložení obrázků ).

Tato webová prezentace je ukázkou optimálního a levného řešení k počáteční propagaci na internetu.

Autoservis Havlík Vám nabízí opravy vozidel všech známých značek. V nabídce naleznete pneuservis, dovoz automobilů, náhradní díly, tuningové doplňky či kompletní ruční mytí vozidel.

autoservis havlik

[tabulka projektu]

Úprava vody BKG

Neděle, Březen 21st, 2010

Dle zadání jsme k již hotovému logu vytvořili design dle parametrů pro e-shop s produkty k úpravě vody. Tento internetový obchod nabízí produkty jako zařízení na úpravu pitné nebo povrchové vody. Naleznete zde mechanickou filtraci, změkřování vody či dezinfekční prostředky s UV jednotkami.

Úprava vody BKG

[tabulka projektu]

Návrh letáků a další grafiky pro Autocentrum HEAS

Úterý, Březen 9th, 2010

Pro firmu Autocentrum HEAS jsme ve spolupráci s vasewebovky.cz vytvářeli návrh letáků především pro akční prodej letních či zimních pneumatik. Grafika byla vytvářena dle požadavků na velikost papíru A5.

Autoheas pneumatiky autoservis zimní pneu autoheas dárkový poukaz darková poukázka

[tabulka projektu]

Polygraf.cz

Středa, Únor 24th, 2010

V přípravě máme webovou prezentaci firmy polygraf v jejíž nabídce je právě laminace pro ofsetové a digitální tiskárny. Nyní je již hotové logo k prezentaci firmy.

polygraf

K představě jak bude logo vypadat v praxi jsme vytvořili náhled na vlajkách. vlajky

Program pro roosters bar Hradec Králové

Středa, Únor 24th, 2010

Úkol byl jasný, vytvořit dle požadavků program, který bude vhodný jak k tisku, tak pro prezentaci na Facebooku a dalších webech.Letáček má dvě strany a je konceptován jako přehled jednotlivých akcí s informacemi o vstupu, DJ, akci a pod.

Rooster's bar Hradec Králové najdete v areálu Nového Pivovaru. Parkovat můžete v parkovacím domě hned pod pivovarem. Každý měsíc zde naleznete mnoho akcí, jako například každé úterý Rooster's students action, kdy máte vstup zdarma, akce s Red Bullem, soutěže.

zadni strana roosters program roosters

Obklady a dlažby Samek

Čtvrtek, Prosinec 24th, 2009

Připravujeme novou webovou prezentaci Obklady a dlažby Jaroslav Samek. Určitě s námi budete souhlasit, že web si zaslouží obléct do nového kabátku a rozšířit také po obsahové stránce. S novým rokem se můžete těšit na přehlednou a širokou nabídku služeb a stavebního materiálu.

Ukázka první verze grafiky chystaného webu

Design www Obklady Samek

Návrh letáku Eden Bar

Středa, Listopad 4th, 2009

Návrh informačního letáčku s programem klubu.

Ukázka letáčku

EdenBar Listopad

[tabulka projektu]

Návrh a výroba dárkových poukazů

Čtvrtek, Říjen 29th, 2009

Pro hradecký Eden Bar jsme navrhli a vytvořili dárkové poukazy. Návrh je jednoduchou vektorovou grafikou. Pro snížení nákladů jsme se o první várku poukazů postarali včetně tisku. Poukazy jsou vytištěné na inkoustové tiskárně a zalaminované.

Návrh, vizualizace, realizace

Poukaz Eden Bar Poukaz Eden Bar – vizualizace Poukaz Eden Bar – ralizace

[tabulka projektu]

Grafika webových stránek bowling centra

Středa, Září 30th, 2009

Našim úkolem bylo redesignovat tři weby Bowlingového centra a restaurace. Nový design má být sjednocujícím prvkem všech tří webů v jednotném duchu. Jednotlivé části jsou Bowling club, Italská a mexická restaurace a styl pro rezervační systém s virtuální prohlídkou.

Všchny části projektu spojuje úvodní stránka vytvořená v originálním duchu s koláží, která obsahuje prvky jednotlivých částí celého projektu.

Vytvořili jsme design a celkovou novou vizáž webu neboť stará již nesplňovala současné vysoké nároky na grafické provedení. Úvodní stránka představuje rozcestník na další součásti celého projektu Bowling centra.

Vytvořeno ve spolupráci s vasewebovky.cz

Ukázka nového designu

Design Bowlingcentrum Design Bowlingcentrum 2 Design Bowlingcentrum 3 Design Bowlingcentrum 4

[tabulka projektu]

Flash baner

Středa, Září 30th, 2009

Jednoduchý flashový baner pro stránky o filmech Quentina Tarantina.

Webdesign hotelu St. Florian

Čtvrtek, Září 10th, 2009

Hotel Svatý Florian, který nedávno prošel celkovou rekonstrukcí, se nachází v Kaprunu, který bývá často označován za sportovní region Evropy. Přesto že leží v centru městečka, nabízí klidné a příjemné prostředí. V létě i v zimě najdete vše, co potřebujte k vaší spokojené dovolené, v bezprostřední blízkosti.

Ukázka návrhu www stránek

Hotel Svatý Florian

Práce Aria studia

Pavel Kovanda navrhl grafiku včetně flashové hlavičky.

[tabulka projektu]

Návrh vizitek

Sobota, Srpen 22nd, 2009

Návrh vizitek pro internetový portál poskytující zábavu do vašich mobilních telefonů.

Ukázka vizitek

Vizitky Mobilgamer

[tabulka projektu]

Návrh grafiky nového webu

Sobota, Srpen 22nd, 2009

Pro společnost Dispornero, která provádí lektorskou činnost v oblasti informačních technologií, jsme navrhli grafiky nových www stránek.

Ukázka designu www stránek

Desgin Dispornero

[tabulka projektu]

Modernizace designu www stránek

Čtvrtek, Srpen 20th, 2009

Předělávka několik let starého designu společnosti AVE Bohemia. Nový design vychází z původní grafiky. Důraz byl kladen především na zpřehlednění informací na webu.

Certifikovaný partner Microsoft, ES-ET, HP, Panasonic… společnost AVE Bohemia poskytuje komplexní služby v oblasti informačních technologií.

Původní grafika webu

Starý design AVE Bohemia

Návrh nového vzhledu

Nový design AVE Bohemia

[tabulka projektu]

Návrh grafiky webu stavební společnosti

Čtvrtek, Srpen 20th, 2009

Návrh grafiky nových www stránek stavební firmy.

Ukázka nového loga společnosti

Logo Černokostelecká stavební společnost

Ukázka grafiky www stránek

Design Černokostelecká stavební společnost

[tabulka projektu]

Web zabezpečení vozidel Auto TOPRA

Úterý, Srpen 18th, 2009

Auto Topra jsou specialisté na zabezpečení automobilů. Do vozu vám namontují špičkové bezpečností zařízení od nejlepších značek. Mimo jiné je Auto Topra autorizované středisko Defend Lock, Construct, Jablotron, HookZámky řazení, zámky pedálů, moderní autoalarmy s GPS lokátory, kódování autoskel a karosérie. Prostě to nejlepší, co můžete pro auto pořídit. Nevíte si rady? V Topře vám poradí, jaké zabezpečení je pro váš automobil vhodné.

Pobočky Auto Topra najdete v Praze a v Brně. Pokud se vám ale nechce auto nikde nechávat, Topra za vámi přijede s montážním vozem a zabezpečení namontuje obratem třeba na parkovišti před vaším domem.

Ukázka grafického návrhu Auto Topra

Design Topra

[tabulka projektu]

Redesign webu od Aria studia

Předchozí webová prezentace společnosti už neodpovídala současným trendům, web byl statický a s narůstajícím obsahem bylo obtížné udržovat informace aktuální a přehledné. Navíc grafika byla okoukaná.

Kromě nového designu, který jistě potěší všechny návštěvníky, došlo především k programovým změnám. Nově je web postaven na redakčním systému, což velmi usnadňuje aktualizaci a přidávání dalších informací a produktů. Upravili jsme strukturu webu a hierarchii menu pro snadnější navigaci na webu.

Prohlédněte si výsledek a kvalitně zabezpečte svůj automobil proti zlodějům.

Tvorba www stránek Bazény a zastřešení

Úterý, Srpen 11th, 2009

Kompletní tvorba www stránek zaměřených na zastřešení bazénů.

Náhled grafiky

Design Bazény

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

 • návrh nové grafiky webu
 • kódování html šablony
 • implementace redakčního systému

Návrh letáků Auto Heas

Úterý, Srpen 11th, 2009

Návrh reklamních letáků společnosti Autocentrum Heas.

Leták Heas Leták autoservis

[tabulka projektu]

Redesign www stránek

Pondělí, Srpen 10th, 2009

Návrh redesignu www stránek výrobce plastových oken.

Design Sedma 2009

[tabulka projektu]

Grafika www stránek

Pondělí, Srpen 10th, 2009

Návrh grafiky webu Hraj-ruletu.cz. Internetový portál věnovaný online hraní rulety.

Design Ruleta

[tabulka projektu]

Grafiky www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Design webových stránek věnovaných vozům Renault.

Design Renault

[tabulka projektu]

Grafika pro web developerského projektu

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky www stránek developerského projektu Manovka II v Praze.

Design Manovka

[tabulka projektu]

Grafiky internetových stránek hudebního klubu

Pátek, Srpen 7th, 2009

Grafiky pro nové webové stránky moderního baru. Kromě luxusního posezení a pití podle vlastní chuti vás potěší také hudební představení, gambling club, skvělé míchané nápoje. Pleasure Pub je také skvělé místo pro pořádání firemních večírků.

Design Pleasure Pub

[tabulka projektu]

Grafika www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky nového webu oční optiky.

Design StoppOptik

[tabulka projektu]

Návrh vizitek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Ukázka vizitek pro společnost Macro Kompresory

Vizitka Macro kompresory

[tabulka projektu]

Design internetového obchodu s nábytkem

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky a rozložení e-shopu s nábytkem.

Design Antiko

[tabulka projektu]

Grafika a Flash logo www stránek

Pátek, Srpen 7th, 2009

Grafika a flashová animace webových stránek zaměřených na pracovní příležitosti v zahraničí.

Design MR Job

[tabulka projektu]

Design online obchodu s mobilní zábavou

Pátek, Srpen 7th, 2009

Návrh grafiky a rozvržení internetového obchodu s aplikacemi a hrami pro mobilní telefony.

Deisgn Mobilton

[tabulka projektu]

Tvorba miniwebu Lepší nabídka

Pátek, Srpen 7th, 2009

Hledáte dovolenou, letenky nebo ubytování? Pošlete svoji nejlepší nabídku a brzy zjistíte, jestli vám najdeme lepší. Jsme přesvědčeni, že vás mile překvapíme. Najděte lepší nabídku ubytování, levnější letenky nebo dovolenou.

Jednoduchý miniweb od Aria studio podle návrhu Pavla Kovandy.

Design lepšínabídka

[tabulka projektu]

Návrh grafiky webu Po stopách Kozla

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky a reklamních bannerů webu pivovaru Velké Popovice v rámci letní akce Po stopách Kozla.

Design Kozel

[tabulka projektu]

Návrh grafiky online IQ Testu

Středa, Srpen 5th, 2009

Zjistěte svoje IQ okamžitě v internetovém IQ testu. Aria studio připravilo grafickou podobu webové stránky.

Design IQ Test

[tabulka projektu]

Návrh katalogu internetových obchodů

Středa, Srpen 5th, 2009

Design online katalogu internetových obchodů.

Design katalog

[tabulka projektu]

Grafiky webu Taskap

Středa, Srpen 5th, 2009

Grafika www stránek pro velkoformátovou tiskárnu Tiskap

Design Tiskap
Design Tisksap 2

[tabulka projektu]

Design eshopu s erotickými pomůckami

Středa, Srpen 5th, 2009

Design internetového obchodu se zbožím pro muže.

Design RůčoFůčo

[tabulka projektu]

Návrh grafiky Technodat

Středa, Srpen 5th, 2009

Design nových webových stránek společnosti TECHNODAT.

Design Technodat

[tabulka projektu]

SHARK – solární studio

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky webových stránek solárních studií Shark. Shark provozuje profesionální solární studia na severní Moravě a také nabízí velkoobchodní prodej solárií, solárních lamp a solární kosmetiky.

Vytvořeno ve spolupráci s webconsult.cz

Design solaria-shark.cz

[tabulka projektu]

Design internetového obchodu pro dospělé

Středa, Srpen 5th, 2009

Návrh grafiky internetového obchodu pro muže a ženy. Novyeshop.cz nabízí s široký sortiment erotických pomůcek, hraček a luxusního spodního prádla.

Design Novyeshop.cz

[tabulka projektu]

Design stránek SEO-blog.cz

Středa, Srpen 5th, 2009

Jak už název napovídá, navrhli jsme grafiku pro chystaný portál zaměřený na problematiku SEO, vyhledávacích systémů a online marketing. Portál realizuje konzultační a webdesignerská společnost DEVELOPSTUDIO.

Design SEO-blog.cz

[tabulka projektu]

Miniweb Elektro Trčka

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a realizace miniwebu pro montáž a opravy elektrických zařízení Elektro Trčka

Design Elektro Trčka

[tabulka projektu]

Papírové tašky a obaly Obalpap

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafiky a implementace vlastního e-shopového řešení pro prodejce papírových obalů a tašek.

Obalpap s provozovnou v Hradci Králové disponuje grafickým dtp studiem, ofsetovým digitálním tiskem a sítotiskem. Dokončující knihařské zpracování se provádí v Mikulovicích u Pardubic, zejména laminace, výsek, lepení a další polygrafické práce.

Hlavní náplní firmy je především výroba papírových tašek a kartonových obalů na láhve.

Ukázka grafického návrhu e-shopu

Design Obalpap

[tabulka projektu]

Práce Aria studia

Aria studio se postaralo o kompletní realizaci projektu od návrhu po konečnou implementaci.

 • Návrh grafiky internetového obchodu
 • Kódování XHTML šablon
 • Vytvoření vlastního řešení pro e-shop
 • Implementace šablon do e-shopu

Tvorba www stránek Penzion Zvonička

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh a tvorba internetových stránek penzionu Zvonička v Krkonoších.

Penzion Zvonička nabízí příjemné ubytování v centru našich nejvyšších hor Krkonoš. V zimě skvělé místo pro zimní sporty. Malý lyžařský vlek pro začátečníky přímo u chalupy. Pro náročně staví přímo před penzionem skibus do Pece pod Sněžkou. V létě je penzion Zvonička výborný výchozí bod pro turisty i cykloturisty. Své vychované zvířecí miláčky můžete vzít s sebou.

Ukázka designu webu

Design Zvonička

[tabulka projektu]

Práce Aria studia

Pro tento web jsme se postarali o kompletní realizaci projektu. Návrh grafiky webu, jeho nakódování a zveřejnění na našem webhostingu.

Webová fotogalerie Fotosvět

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafiky a tvorba www stránek s webovou fotogalerií. Web Fotosvet představuje zajímavý charitativní projekt. Dozvíte se zde zajímavé informace především o rozvojových zemích jako je například Indie. Máte možnost prohlédnout si zde unikátní obrázky z cest. Navíc si můžete objednat fotokalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely v těchto zemích.

Ukázka navrženého designu

Design Fotosvet

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Navrhli jsme logo a design www stránek a webové fotogalerie. Grafiku jsme nakódovali a implementovali redakční systém. Web sídlí na našem webhostingu.

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Neděle, Květen 17th, 2009
Logo Delfin

Stavební firma DELFIN-HK, spol. s r.o.

Tvorba www stránek stavební firmy DELFIN-HK, spol. s r.o. z Hradce Králové. Firma je Generálním dodavatel staveb. Na trhu působí již od roku 1992.

Stavební firma Delfin-HK se zabývá činností v oblasti:

Ukázka grafiky www stránek

Delfin HK – design homepage Delfin HK – design stránka

[tabulka projektu]

Práce Aria studio

Pro web Delfína jsme navrhli novou grafiku včetně animace v hlavičce webu. Web jsme kompletně nakódovali a implementovali redakční systém. Web běží na našem webhostingu (u webhostingového partnera).

Další webové prezentace

Neděle, Květen 17th, 2009

Ukázka některých webových stránek, které jsme dělali v předchozích letech (2004–2008). Berte prosím v úvahu, že mnohé stránky nejsou v původní podobě. Často se na nich podepsala špatná údržba obsahu i webu jako takového.

Ostatní designy www stránek

Neděle, Květen 17th, 2009

V této sekci naleznete stránky, pro které jsme dodali v předchozích letech grafický design. Bohužel, většina designů již není zachována v původní podobě. Omluvte proto některé prvky, které si na své webové stránky přidali klienti sami bez předchozí konzultace. Často se na stránkách podepsala také špatná údržba obsahu.

Můžeme jen doporučit: nechte design na nás včetně následných zásahů do grafické podoby webu. Také mějte na paměti, že hezký design něco stojí. Není možné odvádět výbornou práci s minimálním rozpočtem na grafické práce. Pokud to s webovou prezentací myslíte vážně, na designu nešetřete a nesnažte se nic uspěchat.

Grafika pro internetový obchod Anno

Neděle, Květen 17th, 2009

Návrh grafické podoby internetového obchodu Anno.cz

Design Anno

[tabulka projektu]

Internetová lékárna Lekaria

Neděle, Květen 17th, 2009
Internetová lékárna

Mezi naše nejúspěšnější e-shopy patří internetová lékárna Lekaria.cz s širokým sortiementem produktů pro vaše zdraví. Jednoduchý design, přehledný výpis produktů a celkem vysoká návštěvnost činní takový e-shop úspěšným.

Jednotlivé sekce jsou rozdělené dle nemocí či konkrétních skupin léků, čajů, mastí… Návštěvník tak snadno nalezne doporučené produkty na anginu, plynatost, průjem, kašel, bolesti hlavy nebo vitamíny, produkty pro hubnutí a další.

Nákup je velmi jednoduchý, zákazník se nemusí zdržovat registrací ani potvrzovaním e-mailu. Stačí přidat produkty do košíku, vyplnit adresu a počkat na doručení objednaných produktů. Dbáme na to, aby byl v obchodě vždy dostatek informací, aktuální ceny a přehledné obrázky.

Design lékárny

[tabulka projektu]

Optimalizace

Naším hlavním zdrojem návštěvníků jsou vyhledávače Seznam.cz a Google.cz. E-shop je optimalizovaný pro konkrétní produkty (klíčová slova). Díky tomu se nám podařilo získat průměrnou návštěvnost 500–800 uživatelů za den. Úspěch dokládá například první stránka na Seznam.cz pro slovo lékárna (přesto, že toto slovo není naší prioritou).

optimalizace optimalizace

Návrh firemního loga

Sobota, Květen 16th, 2009

Pokud vaše společnost nemá vlastní logo nebo chcete vytvořit facelift starého logotypu, vytvoříme vám dle požadavků a zadání logo nové. Nové logo jsme schopni připravit v mnoha verzích, variantách a náhledech tak, abyste byli spokojeni.

Logo můžeme vytvořit buď jednoduché (pouze za pomoci písma, barev a obrazců), nebo složitější s odlesky, přechody a náhledy v aplikaci třeba na trička, automobil či tiskoviny. Logo vám dodáme v PSD, PDF, CDR či pouze jako JPG či PNG. Pro náročné zákazníky vytvoříme zároveň logomanuál dle požadavků.

logo logo Airsoft logo

Tvorba reklamních bannerů

Sobota, Květen 16th, 2009

Ukázka některých reklamních bannerů, které jsme vytvářeli. Máte-li zájem o podporu vaší nabídky pohyblivým nebo statickým reklamním bannerem, rádi vám pomůžeme.

Letáky a další tiskoviny

Sobota, Květen 16th, 2009

Mezi naše doplňkové služby patří i návrh plakátu, letáku, poukázek, šeků a dalších tiskovin. Většinu dodáváme ve formátu PSD, PDF, CDR, PNG či JPG dle dohody. Předem je potřeba domluvit velikost, rozlišení (dpi), barvy a celkový návrh. Realizujeme pouze návrh, tisk je již na vámi zvolené tiskárně.

leták leták poukázky plakát cedule leták prospekt plakát leták banner

Návrhy vizitek

Sobota, Květen 16th, 2009

Pro náročnější zákazníky jsme schopni zajistit návrh vizitek dle požadavků. Pro tisk Vám vytvoříme a dodáme soubory vizitek v potřebných formátech (PSD – ve vrstvách, PDF – CMYK 400dpi nebo CDR – křivky) s náhledy (JPG, PNG). V oblasti tiskovin se zaměřujeme pouze na návrh, tisk a další práce je na Vámi zvolené tiskárně. Pokud plánujete vizitky tisknout na domácí tiskárně, dejte nám předem vědět, vizitky Vám na takový tisk připravíme.

Vizitka Osičková Vizitka macro kompresory

Topení, plyn, voda

Sobota, Květen 9th, 2009
Logo JK Trade HK, s.r.o.

Profil společnosti JK Trade HK

Společnost JK Trade HK sídlící v Hradci Králové se zaměřuje v první řadě na velkoobchod a maloobchod výrobků z oblasti topení, plyn a voda. Nedávno firma rozšířila svůj sortiment o solární systémy a tepelná čerpadla. Kromě prodeje zajišťuje JK Trade HK také montáže topenářských, vodovodních a plynových systémů. Zajímavá pro Vás může být i možnost zapůjčení některého montážního vybavení.

Více o projektu

Topení, plyn, voda JK Trade je mladá firma. Webová stránka byla připravována od úplného začátku, jde o první web společnosti. Autorem grafického designu stránek je Pavel Kovanda, který zároveň navrhl i logo společnosti. Srdcem webu je redakční systém WordPress upraveným pro potřeby firemní prezentace. Hlavním úkolem stránky je prezentovat nabízený sortiment obchodu (produkty topení, plyn, voda, solárný systémy, teplená čerpadla), nabídnout návštěvníkům katalogy ke stažení a poskytnout další důležité informace bez osobní návštěvy obchodu.

[tabulka projektu]

Ukázka designu

JK Trade HK – Design www

Více o obsahu webu

Hlavní sortiment prodeje je rozdělen do několka kategori. Z nabídky topení jsou to především kotle, radiátory, podlahové vytápění, plynová topidla a sporáky, plynové kotle. Z oblasti vody si vyberete jak vodovodní čerpadla, tak vybavení koupelen. Další zajímavou oblastí mohou být solární systémy. Celý obsah webu si můžete prohlédnout na Topení, plyn a voda.

Pozice ve vyhledávačích (SEO)

Web je na několik klíčových slov na předních pozicích ve vyhledávačích google i seznam.

Právě připravujeme či pracujeme

Středa, Duben 15th, 2009