Skip to content

Design www stránek (návrh grafiky webu)

Jednou z našich hlavních činností je **tvorba designu na míru**. Naše grafika má svůj osobitý styl a kvalita provedení se s každým designem zlepšuje. K hotovému designu Vám můžeme připravit i kvalitně zpracovaný CSS layout validní podle standardů XHTML.

== Cena designu www stránek

Cena je určena složitostí, rozsahem designu a počtem následných úprav.

=== **Redesign** webu
Redesign zahrnuje úpravu starého designu, jednoduché úpravy na již hotovém designu nebo předělání určitých částech webu.

=== Základní design webu
Obvykle návrh úvodní stránky webové prezentace s několika podstránkami.

=== Kompletní design webu
Kompletní design doporučujeme připravit ke složitějším a rozsáhlejším projektům. Například pro internetové obchody, portály nebo obsahově rozmanité weby. Kompletní design zahrnuje přípravu skic, podrobný návrh, několik úprav, rozkreslení dalších stránek prezentace, flash animace a další grafické prvky, úpravy fotografií…

=== Potřebujete něco extra?
Uděláme pro vás grafickou studii pro rozsáhlé projekty.

Design webu i další grafiku dodáváme ve formátech PSD, PNG, JPG, CDR, SWF, GIF. Pokud hledáte pouze jednoduché řešení bez větších investic, pošlete nám zadání a podklady, zašleme Vám obratem cenovou kalkulaci. Všechny výše uvedené ceny jsou orientační a můžou se měnit dle konkrétních objednávek. Pokud máte zájem o dlouhodobou spolupráci, po dohodě můžeme ceny snížit až o 30%.

== Informace k novému designu

=== Barvy webu
Správná kombinace barev dodá webu život. Pamatujeme na to, aby texty na webu byly dobře čitelné a kontrastní. S výběrem barev Vám rádi poradíme a společně vybereme optimální barevnou kombinaci.

=== Styl designu
Je mnoho stylů, které se dají na webu použít. Každý je dobrý k něčemu. Poradíme Vám, jaký styl je vhodný pro vaši prezentaci.

=== Logo
Logotyp mluví za celkovou image firmy. Podle loga si vás každý zákazník snadno zapamatuje a v případě potřeby vás snadno vyhledá nejen na internetu.

Logo Vám navrhneme dle požadavků buď od základu (výběr písma, barvy, stylu, atd.), nebo vyjdeme z vašeho dřívějšího loga. Aby Vám nové logo vyhovovalo co nejvíce, připravíme Vám hned několik ukázek v různých barevných kombinacích, ze kterých si vyberete to pravé.

Pro náročnější zákazníky můžeme připravit i **logo-manuál**, tj. s popisem barev pro tiskárnu, náhledy použití loga na reklamních předmětech, automobilech, krabicích, hlavičkovém papíře a podobně.

Loga Vám dodáme jako obrázek (pro použití např. na internetu, e-mailové korespondenci…) a samozřejmě také v křivkách připravené k tisku. Je ovšem třeba pamatovat na to, že logo na monitoru vypadá jinak, než vytištěné na papíře.

=== Reklamní prostor
Pokud máte zájem na webu provozovat inzerci, nezapomeňte nás upozornit. Prostor pro reklamu zapracujeme již do grafického návrhu chystaného webu.

=== Rozložení prvků na webu
Při tvorbě webu pamatujeme na pravidla typografie a máme bohaté zkušenosti s analýzami použitelnosti www stránek. Prvky na webové stránce rozložíme tak, aby každý návštěvník snadno nalezl potřebné informace a nebyl při prohlížení stránek rozptylován zbytečnými rušivými prvky.

=== Menu webu
S rozložením webové stránky úzce souvisí také podoba navigačních prvků. Dobře si rozmyslete, jaký obsah chcete na webu prezentovat a jaké položky jsou pro vás klíčové. Víme, jakým způsobem lidé webové stránky procházejí a postaráme se o to, aby se na vašem webu snadno orientovali.

=== Obsah webu
Aby grafika webu dokonale ladila s obsahem, potřebujeme už při tvorbě návrhu znát alespoň přibližný obsah.

=== Fotografie
Kvalitní obrázky dodávají webu šmrnc. vaše fotky můžeme upravit, doladit, ořezat či různě modifikovat podle potřeb. Máme mnohaleté zkušenosti s fotomontážemi a retušováním.

Pokud chcete opravdu kvalitní fotografie, pomůžeme Vám vybrat vhodné fotografie za dobrou cenu.

Po dohodě je možné nafocení konkrétních vašich produktů, obchodů… naším fotografem.

=== Upozornění na konec
Nezapomínejte, že to co se líbí Vám, nemusí se líbit ostatním. Snažíme se, aby naše grafika zaujala co nejvíce návštěvníků vašeho webu. Zeptejte se svých přátel, partnerů nebo klientů, jestli se jim náš návrh líbí.

=== Co tedy k přípravě grafiky potřebujeme?

Určitě si pro nás připravte základní informace o vaší firmě, co bude web prezentovat především, alespoň stručný obsah webu a samozřejmě co se Vám líbí. Zbytek nechte na nás.

=== Jak zkazit pěkný web?
Zní to jako klišé, ale je to špatná, nebo žádná údržba webu. Poraďte se s námi, jak na web přidávat další informace a jak web aktualizovat. Doporučujeme využít našich “služeb pro správu webu”:-sprava-www-stranek.